Vape evolúció másként

Szép vasárnap délutánt, aki ebéd előtt áll annak jó étvágyat, aki már túl van rajta annak kellemes ejtőzést!
Lehet én leszek a kakukk tojás, de nálam kimaradt a “vape evolúció”. Valószínűleg ez köszönhető annak, hogy még csak az óvodás éveimet töltöm a vaperek között a magam szűk 3 évével, illetve nem utolsó sorban “sóher” sógoromnak :grinning: akitől az első szettemet kaptam (cuboid mini+Doggystyle 2k16+ 1m drót+némi vatta és 36mg-s dohányos liquid). Mivel akkoriban azt sem tudtam, hogy létezik porlasztós tank plusz a többi mozaik szó, így ez volt számomra az alfa és az omega. Műszaki szakbarbárként nem jelentett kihívást megépíteni az RTA-t (persze szükség volt némi szakirodalomra), de mindig is szerettem (a családban kialakult gyűjtőnévvel illetve) “bizbaszokkal szüttyögni”. Egyébként fent említett első szett mai napig hű társam, előkelő pozíciót bitorolva a családi rangsorban (első a gyermek, harmadik az asszony :rofl: ). Hogy mi változott/változtam? Ami jó azon nem kell. Talán semmi/semmit, azaz de, mégis…Rengeteget tanultam az elmúlt egy-két évben, nem kicsit köszönhetően a Vaperinának és Nektek, akiknek jó párszor sikerült felkapcsolni a lámpást ama bizonyos alagút végén. Természetesen én is beleestem a semmi nem elég kútba (minden IS kell), de nálam inkább a kütyük bálványozása mint funkcionalitás volt/van meghatározó. Az ízvilág tekintetében sem robbant nálam evolúciós bomba. Kezdetektől fogva mindenevő voltam, tehát innen nincs hova tovább. Azaz lehetne, de a pacalpörkölt kovászos uborkával, halászlé túrós csuszával és társai kevésbé okoznak kihívást, ha tálamból fogyaszthatom el és nem tankomból. :grinning:

15 kedvelés