Vape-egészségügy kérdéskör

Igen…de szeretem a “szeánszát” (építést) is mellé, a gőz kifújását, a közepes th érzést

Hát furcsák vagyunk mi emberek… :slightly_smiling_face:

Az biztos.
Pár hétig szívtam sima alapot, nekem elég volt… Elfogyott az aromám és nem jutottam el odáig, hogy kinézzem milyeneket szeretnék rendelni. :sweat_smile:
Maximum a lerakás előszobájaként tudom elképzelni átmeneti időre 1-2 hónapig.

1 kedvelés

Sose mondd, hogy soha :slightly_smiling_face: 10évig én sem gondoltam…bár az utolsó évben már megfordult bennem többször a kipróbálás gondolata

Szerintem sokat számit az íz persze szeretem a mókólást és az egyik nincs meg a másik nélkül egyenlőre számomra érthetettlen az íz nélküli használat…

4 kedvelés

Perdöntő lehet, hogy egy amúgy additív bevitel kit és mennyire stimulál. A feleségem kocabagós volt, elszívott egy-egy szálat a cigimből és ez neki elég volt. Mióta vépelek, május 1-én lesz a második évem, nincs itthon cigaretta. Most az egyik set-et sajátította ki magának (Pico iStick tc60W+Dvarw mtl fl 3,5ml, van ízlése!!!:smiling_face_with_three_hearts:) és csak alaplevet szív, aroma nélkül, két éve. Neki most is ennyi elegendő…

3 kedvelés

Nekem nagyon nem ízlik magában. Plusz a th egy része az ízből származik.

Ha már a “nem tudjuk, hogy mit szívunk konkrétan” a téma… most láttam a LPV e-mailt.
MI A JÓ ISTEN EZ MÁR??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/tous-nos-kits-cigarette-electronique/12335-pack-paff-lpv.html

Nem akartam új topikot, azt sem tudom, hogy hova rakhatnám. MI EZ? MIII???
Poros vépkulacs szipuááá.

Csak dl verzió van? :grin:

Two Pebble values ​​are available in the Paff Pack:

  • 0.14 ohm: power ranging from 100 to 140 W depending on the strength of your suction;
  • 0.60 ohm: powerful ranging from 20 to 35 W depending on the strength of your suction.

A nullahatos az kb bármi lehet ennél is, gondolom. Akármi is legyen ez. :smiley:

De úristen. 140W a beépített akksijukból. Rendkívül bizalomgerjesztő koncepció. :sweat_smile:

1 kedvelés

Hát ez eszméletlen jó! :smiley: Egy palack amiben van egy lapka ami párologtat, ráadásul 10ezer mAh-s akksi van benne. Azt írja egy ilyen por 8000 slukkra elég. Vákuumkapcsolós. Forradalmi! Álcázzuk a vape-et proteinos shake-nek! Ez nagyon ott van! :rofl: Jah, még azt írja a leírás végén, hogy vizet nem tartalmaz. Kész, ez oltári! :rofl:

(Felesleges flanc… :slight_smile:)

1 kedvelés

Én is arra jutottam, hogy gyakorlatilag adnak nekem ízesített nikotin port, amit elkeverek vízzel, aztán egy driptipes, vákuumkapcsolós párásító belém küldi az anyagot. :smiley:
Hihetetlen. :smiley:

2 kedvelés

A nav már vakarhatja a fejét, hogy fogja ezt minden mást kizáróan körül írni :rofl:

1 kedvelés

akár egy áprilisi tréfa

Az a baj, hogy hihető, amennyi hülyeséget kitermeltek az elmúlt években. Én is abban reménykedek, hogy olyan, mint a tavalyi hagymás-tejfölös liquid poén. :smiley: kosárba rakni lusta voltam, hogy kiderüljön. :smiley:

AAAAJ na csak piszkálta a csőröm. Szerencsére az. :smiley:

Pedig megnéztem volna, ahogy egy tízezres akksit összepréselnek kupak méretűre. :frowning:

1 kedvelés

Ez 1000 százalék April One Edition :thinking::roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Mentségemre szóljon, hogy 5 nap éjszaka után fogalmam sincs, hogy hanyadika van. :smiley:

1 kedvelés

Covid után a 2. év április 1.-ét írjuk ma, gyermekem :church:

3 kedvelés

Nav-on érdekes . Akkor lassan a víz is jövedéki adós lesz. :rofl::joy::sweat_smile:

1 kedvelés