Nézegetnivaló

1 kedvelés

Tehát csinált egy videót a dohánylobbi hazugságairól, majd a végen felsorolta a dohánylobbi hazugságait. :sweat_smile:

1 kedvelés

Pont most találtam egy reddit bejegyzést, 5 év ecigi után a csávó elment tüdőszűrésre, azt mondta a doki a tüdeje tökéletesen tiszta, egészséges. Persze nem minta…

Nekem pont az tűnt fel, hogy a dohánybiznisz 7 fő cégből áll ugye szerintük.
És ha ők hazudnak akkor az ecigilobbi is :thinking:
De hány ecigi mogul lehet a világon? Aki van akkora hogy hamisítsa a kutatásokat?

1 kedvelés

Oks, láttam már tök egészséges piást aki 90 évesen végelgyengülésben ment el.
Amúgy az én véleményem szerint nem egészséges az ecigi. Tutkó nem jó sem az aroma sem a liquid tüdőbe kerülése. De inkább ez mint az analóg.

3 kedvelés

A levego sem egeszseges sajnos. Azert szerintem a vape meg mindig jobb alternativa az analognal. Vaperkent en is azt mondom aki nem a nikotin bevitel miatt hasznalja az engedje el ezt is.

Ezért lenne jó, ha tiltás helyett inkább valós vizsgálatok lennének.

Igen és valós szabályok.

Erről annyi a véleményem hogy szerintem egészségesebb az E mint 1órás séta a belvárosban délben :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

Anyukám amúgy 10%al jobb értékeket produkált a fújkálós vizsgálaton 1 hónap ecigivel mint elötte az analóggal.
Copd-s.

2 kedvelés

Ha te tudnád miket raknak bele a virslibe, eskü, hogy soha többé nem ennél húst…:grin::laughing::sweat_smile:

1 kedvelés

Az sok embernek piszkálná a csőrét, hidd el…:grinning:

1 kedvelés

Tudom basszus, csak nem érdekel :rofl:

A legnagyobb bajt az ízesítések, aromák okozhatják. A pg, vg, nic önmagában a legkisebb gond.

2 kedvelés

Akkor engem a karamell lerakódás fog sírba vinni :rofl:

Dettó…a kar, a mell…meg a citromok.

…na de ha egyszer olyan jóóó…:smile:

Ez megint úgy jött ki mint a múltkor az a “bukta”…:rofl::rofl::rofl:

Dettó, egy igazi margarinos párizsis, trappistás szendvics tv paprikával, ez van, '79-es gang vagyok. :sweat_smile:

1 kedvelés

84, de csóró család, még a sajt is nagy szám volt :blush:
Nem zavar hogy miből van csak ehető legyen :person_shrugging:

4 kedvelés