Vandy Vape Berserker V3 (VV B3) vattázás. Ki hogyan csinálja?

Szia!

Nekem kb 2 hete éerkezett.
Az alső vattázás kataszrófa lett, mert megfolyt, illetve a második töltésnél szó szerint ömlött. Szétszedtem és láttam hogy az egyik oldalon nem volt bennt az árokban rendesen a vatta.
Azóta ilyen problémám nem volt, már 3-4 szer vattáztam 2,5 ös BP mods vattával.

Amit tapasztalat, hogy vattázásnál jól be kell tömködni alulra a vattát, hogy legyen bennt az ároban. A csipesszel jó le kell nyúlni, érezni is hogy beugrott a vata a helyére. A BP mods vattát én nem ritkítom, mivel pont jó, de szerintem amúgy sem nagyon kell a vattát ritkítani. Enyhe “szörcsögés” néha előfordul (általában töltés tán), ilyenkor kiveszem a pint, kifújom, letörlöm, esetleg még az 512 belsejébe is dugok egy zsepit törlés gyanánt. Vissza a pin és kész.

Nekem bejön nagyon jók az ízek és 1,2 mm levegővel végre érzem az igazi MTL feelinget. Egy ideje hanyagoltam az MTL-t, mert az ARES 2 nem egészen azt hota amit szerettem volna, de mióta megvan ez a kazán azóta nem igen nyúltam a DL vonalhoz.
A nikotinmennyiséget megemeltem most 6-9-ről 12-re, mivel úgy érzem hogy így adja meg a kellő dózist és a kaparós érzést amit szeretek.
Gyümölcsös löttyök vannak itthon, de azokkal nem jött úgy be (valószínűleg kevés a nikotin, és sok a 70 VG), lehet hogy fogok keverni pár milit erősebb nikkel, és 50-50-el egy teszt erejéig

Összeségében nekem nagyon bejön a cucc, most már azon agyalok milyen dohányos aromákkal kéne beújítanom, illetve hogy a high end kazánok miket tudhatnak ehhez képest :smiley:

4 kedvelés