Segitség szeretnék kérni

sziasztok lenne egy problémám hátha valaki tud segiteni. van egy voopoo drag3 készülékem. mikor egyet bele szivok utánna magátol kikapcsol.minden slukk után ez van. tegnap délután nem kapcsolt ki de ma ujra kezte…mit tudok csinálni vele?vagy kuka?köszönöm a válaszokat

Másik akkukkal?

köszönöm a választ megprobálom

Sajnos a voopoo -nál ez betegség

Most én is segítséget kérek a kedves Kartársnőktől, vagy Szaktársaktól. Komolyan.

A lényege az, hogy van egy Geekwape L 200-am. Erre szeretnék egy felül töltős tankot, MTL üzemmód és a tank kapható porlasztóval legyen. Én nem a Süsü kategóriába tartozó ködgyár vagyok, vagyis nekem nem jó a subohm. Ehhez kérem a segítségeteket.

Szerintem jól mutatna rajta egy szintén GeekVape Z MTL tank.

4 kedvelés

Igen, ezt tetszetős, de úgy látom, a porlasztó beszerzése nehéz feladat lenne. Azon gondolkodom, hogy beáldozom a zsebpénzem egy Berserker B3 MTL RTA-ra. Van ezzel valakinek kedvezőtlen tapasztalata?

1 kedvelés

Szia! Nem vagy már új bútordarab itt, biztos ismerős lesz… Bedobom a nagy kérdést: mennyi a keret?

Továbbá gyorsan kell vagy jöhet messzebbről is?
:grin:

Valóban nem a keret a lénye, a fontos az, hogy a ráfordítás arányban álljon a várható haszonnal.

Nem sürgős, úgyhogy felőlem a bantuk, vagy irokézek is faraghatják, csak ne eressze a levet és ne köpködjön, továbbá egyszerűen a tetejéről tudjam tölteni infúziós szerelék nélkül.

Hmmm…felültöltős…mostanában kissé kihaltak.
Skyline-R?(mármint klón) Ízben a b3-at megeszi reggelire​:thinking:

Nekem az nagyon sérülékenynek tűnik.

Csak ha elejted :grin:

Az nem jó, mert így fölöslegesen vinném magammal a háborúba.

Ezesetben bármelyik szimpatikus tankot tudom ajánlani, hozzá utólag gyártatott SS palásttal.
KF Prime???, még a klónokhoz is szokott lenni fémpalást, elég olcsók is​:thinking:
Szerintem van is egy a bazárban
(van-fekete)

Nézegetem a Dead Rabbit-ot.

1 kedvelés

Arról nem nyilatkoznék. Döglött nyúlból csak hagyományos van itthon(zacsiban, fagyasztva -a gyerek nagyon szereti, jó fokhagymásan).
Nem ismerem, nem volt vele dolgom.

Esetleg egy Berserker Mini V2 MTL RTA?
Van nálam egy Matte Black elfekvőben,én DL-ezek. :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:

Köszi, közben eldőlt, mert a kollégámé megérkezett (B3), beüzemeltük és tetszik. Korábban egyikünk sem használt RTA-t, így hasonlót rendeltem én is. Legalább tudunk közesen “fejleszteni”.

1 kedvelés

Szia,
Fb-n van egy srác Dominik Füzesi néven, Ö foglalkozik javítással is, nekem segített.

Üdv,

Gondolod, hogy rá leszünk szorulva? Azért kösz az infót, hasznos!