Tank ajánlást kérek

Na szóval. Még meg sem érkezezt a mod kit geekvape legend2 zeus sub ohm tankkal, de már megy a matek. Bocs ha kavarok a rövodítésekkel! XD a coil vásárlás költséges. Milyen tankot javasolnátok amibe lehet RBA sub ohm coilt. Venni. Lényeg hogy drót van, vatta van régen 0,3 ohm ot tekertem duálba. Szóval most is tekernék DL használatra… vagy etre vannak az rta vagy milyen tankok?

1 kedvelés

Szia. Zeus poris tankokhoz nincs RBA, az a felújítható porlasztót jelenti, helyette vannak a Zeus DL RTA-k, és mivel amúgyis DL-eznél, én a Zeus X-et ajánlom. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia @Trebor csatlakoznék @Vaperina_Kinga - hoz annyi bővitménnyel hogy a Zeus zx ajánlom mert az már a javitott verzio… a coilra térve nem mondható hogy költséges a minőségi coilokat vásárolsz bele mert némely akár 2-3-4 hónapot is elmegy izvesztés nélkül igaz árviszonylatban nem olcso de ha azt nézzük hogy medigg használható nem mondanám drágának ,ha mégis szálhuzalban gondolkodsz akkor 0.3,0.4.,0.5 - ben gondolgokdj 24- 26 ga- ban…

5 kedvelés

Úgy tudtam a ZX a mesh tank a Zeusok közül. :thinking: Meg, hogy a deck variálható, az X deckje is passzol bele. De a huzalok miatt írtam az X-et. :slight_smile:

3 kedvelés

Zx az a javitott változat az x ugye chimlenél nem zárt rendesen és azt javitották…:slightly_smiling_face:de igen lehet mesh decket is használni hozzá…

4 kedvelés

Igen, arról van is egy “útmutatóm”, hogy lehet helyrehozni. De akkor nem tévedtem sokat, köszönöm Laci. :hugs:

3 kedvelés

Hello
Én kb. 4-5 éve használok Zeus -t ill. Hellvape Dead Rabbit V2 mind a 2 nagyon könnyen építhető tank.
Pár tankot kiprobáltam de nekem ez a 2 vált be,de persze ez is ízlés kérdése.
Én Coilology NI80 Juggernaut használok mind a kettőbe single ~0.4-0.5 ohm-ra tekerve.
De persze rengeteg DL tank van,végtelenségig próbálkozhatsz.

3 kedvelés

És a zeus sub ohm tankba milyen minőségi coilt, honnan és mennyiért ? :slight_smile: azt hittem, hogy egy tipusú tankhoz csak egy fajra coil van, különböző ellenállással.

Egyébként megtaláltam a nem is tudom kb 4 éves cuccomat : SS316L 0,28 huzal és ez a fajta vatta


Anno ezt használtam. Ebből most is lehet dolgozni?

1 kedvelés

Tudom hogy az RBA az mi. Régen IJoy Reaper plus tankot használtam RBA coil-al. Azt a tankot az akkori modommal ketesztfiamnak adtam, ha nem azt használja lehet én veszem majd újra kézbe :slight_smile:

Szia!
Sub-Ohm tankokhoz előre gyártott porlasztók vásárolhatóak, amire te gondolsz / célzol az RTA lesz, amihez már írtak megfelelő tekerés opciókat. Amúgy a Cotton Bacon vatták kifejezetten jónak számítanak a piacon, legalábbis véleményem szerint. :slight_smile:

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, újabban már nem az igazi. Én a papírzacsis Super Sorb-ot javasolnám leginkább. Elég tömör, hogy dl-ben is helyt álljon. Viszont a dobozos ebből nem jó, csakis a papírzacsis. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát ez inkább mtl cucc…a bacon kb 4 éve volt menő, azóta vannak jobb vatták is. Persze el lehet használni, sokat nem veszíthetsz vele. A húzal dlre nem lesz jó. Viszont mtlre perfekt. :grin:

1 kedvelés