Az első építhető kazánomat keresem

Sziasztok!

Most rendelek a cigabuytól egy modot (IJoy captain2) és szeretnék építhető DL kazánt is venni mellé elsősorban anyagi okokból
Ki mit ajánlana a lenti listából?
Árérzékeny vagyok de szart sem szeretnék venni…
Ime a lista:
https://www.cigabuy.com/rebuildables-c-146_73.html

(ha valakinek van eladó használt az is érdekelhet)
A válaszokat előre is köszönöm!

3 kedvelés

Szia! A Berserker V2 MTL/RTA-ba jó kis kazán! Azt merem ajánlani!

Szia,mtl,vagy dl felhasználás becélozás után könnyebben tudnánk segítséget nyújtani a választásban!

4 kedvelés

Jaj bocs. :slight_smile:
DL

Biztosan lessz aki dl-ben jobban otthon van és fog tudni segíteni neked,én inkább mtl,ezért is kérdeztem mi a célirány!

Szia! Már csak az a kérdés, hogy mesh vagy huzal? :slight_smile:

Mesh: A profile rta-t sokan szidják, mert állítólag nehéz jól megvattazni. Kylin m-et próbáltam, az jó volt.

Huzal: A Destiny és a Kylin mini v2 jó választás. Mindkettőt próbáltam, nekem a Kylin jobban bejött.

Az összes közül pedig én szintén a Kylin Mini v2-t ajánlanám, vattázás, építés, és íz/gőz szempontjából. Szerintem az a legjobb ezek közül, de ez az én véleményem, lehet, hogy más mást mond. :slight_smile:

4 kedvelés

Első épitős kazánnak mindenképp felső levegőzésűt választanék.Az nem fog orrán száján folyni ha nem sikerül jól bevattázni.és nem fog elmenni a kedved az egésztől​:grinning:

3 kedvelés

Úgy úgy ahogy a vaper kollega irja​:grinning:Mindkettő amit ajanlott kezdőnek tökéletes.Profile azért nehezebb vattázni,oda kell figyelni rá,ez tény.

1 kedvelés

Illetve így közel 2 hét használat után azt merem mondani hogy a Wotofo Rdta nekem nagyon bevált,lehet építeni mesh lappal es lehet építeni single vagy dual coillal is.Egyszerű vattázni,baromi jó ízeket ad mesh lappal is kis watton.

2 kedvelés

Sziasztok… :blush:
Én dl-nek még mindig az ammitokat nyúzom.
A meshből pedig a doomot.
Egyszerű, nagybázis csak a vattázást kell eltalálni… :nerd_face:

5 kedvelés

Ráérni ráérek akár az aliexpresst is kivárom csak nem akarok mellé nyúlni…

Azt hiszem Coolvape Kylin Mini V2 RTA Tank lesz 18Usdért találtam az alin…
Vélemény? Illetve milyen huzalt vattát vegyek hozzá?

1 kedvelés

Miért veszel klónt? Az eredeti sem sokkal drágább. :slight_smile:

Cotton bacon vagy Firebolt szerintem nagyon jó vatták. :slight_smile:

1 kedvelés

Nem értek hozzá :slight_smile:
+8 USD-ért találtam a cigabuyon is lehet azt választom, csak az alin adnak vattát huzalt is mellé…

Sziasztok! Nekem az a véleményem hogy egy olyan széles modra egy hozzá illő dl kazán dukál, jó választás lehet az aromamiser plus, volt nekem is nem nagy szám megvattázni hogy ne folyon, már van verzió 2 amit még könnyebb megtekerni és ha a mesh vonal jön be van hozzá deck. Vagy akár a vandy vape triple, mind2 elég nagy levegőzéssel bír így be tudod állítani a neked megfelelőt, egy szűk tanknál nem fogod tudni nagyobbra venni. Én azon tipusokat preferálom amiknek nincs semmilyen légellenállásuk jóformán, Tfv12 őt használok rba fejjel, azt kezdetnek mondjuk pont nem ajánlom​:grinning: volt már rengeteg tankom de eddig ez a leg macerásabb, néha még nekem is (bepisil) :grinning: remélem tudtam segíteni. Szép estét! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Aliról sok idő lesz mire megjön, ha megjön, az utóbbi időkben nekem is tűntek el csomagjaim, nem csak e cigis téma, itt vannak az ünnepek, ráadásul januárba kínai újév ami náluk 2 hét munkaszünetet jelent legalább, CB ről megjön időben, nekem mined itt volt eddig 3 héten belül amit onnan rendeltem. Ha pedig szeretnéd hogy méggyorsabb legyen a dolog válasz valamit ami EU raktárba van, kicsit drágább úgy de egy héten belül a kezedben tarthatod és nem kell félni a vámtól sem. Vattának ajánlom hozzá a demon killer slacker cotton hardcover nevű vattáját, nem kell bíbelődni a mennyiséggel, csak belefűzöd a tekerésbe, 3-as maghoz a legideálisabb.

2 kedvelés

Bocsánat a késői válaszért csak lakás felújítás van meg meló.
De már látom le írták a tutit.
Kezdés felső levegőzéses pl egy zeus single.
Vagy zeus x az duál de szerintem singleben jobb, a kilyn az meg még jobb, sőt nekem a mesh jött be belőle.
De sok tankot ki fogsz próbálni mire megtalálod az igazit, ami a legjobb neked.

3 kedvelés

Szia, képet tudsz feltenni a mesh építésről?

1 kedvelés

Szia Zeus X klónt rendeltem Fasttech-ről. 8 dollárért. Kb egy hónapja, még úton van. Az eredeti Zeus jó, az sem túl drága, de ez így 8 dollárért ajándék lesz, ha nem lesz túl csájnesz. Ha érdekel milyen, rádírok amikor megjön.