Utóérzés :D

Sziasztok kevertem 1 hettel ezelott magamnak folyadekot jelenlen esetben ragogumi izut 6mg nikotin tartalmut .
Eddig boltit szivtam amit londonbol hoztam meg haza 18 mg osok voltak.
miota az enyémet szívom az íz fasza viszont egy hogy is mondjam kellemetlen utoerzest ézek a torkomban
mint mikor nem is tudom felre szivod a cigit es kohogsz mintha marná a torkod .
De nem is tudom pontosan kivejezni kellemetlen erzes van a torkomba mikor szivom.
mitol lehet? porlaszto csere is volt 2 szer is mert mondom biztos gyarilag azar az egyik mondom hatha a masik jobb lesz

Ebbol kevertem

2 kedvelés

A londoni bolti véletlenül nem nicsalt a Revolute meg shot (szabadbázisú nikotin)?

5 kedvelés

Én is arra tippelek,hogy amit kintről hoztál nicsalt volt. A sima nikotin marhatja a torkot ez a TH. A nicsalt sokkal kevésbé. Egy 18mg levesbe ha beleszívnék kijönne a szemem mint a csigának.

5 kedvelés

Ne hidd…:roll_eyes::joy:

2 kedvelés

Esetleg enyhén égethet is, ez a másik tippem. Néhány desszertnek nagyon nem tesz jót, ha túl magas a Watt.

2 kedvelés

20 watton hasznalom de ezt erzem magasabban is alacsinyabban is

2 kedvelés

v
igen azolt

2 kedvelés

6-ost szívok dlben. Egy 3 másodperces slukk után azért ez is csiklandozza a torkom rendesen. A kivonatos az 9-es. Azon keresztül még nem mertem levegőt venni.:rofl::rofl:

4 kedvelés

es mit tudok tenni az ellen hogy ne marja a torkom? :joy:

2 kedvelés

Ha már hozzá szoktál a selymesebb nikotinsóhoz, akkor az mg. csökkentése, esetleg a tekerés magassága.

2 kedvelés

Porlasztón? :smiley:

2 kedvelés

Bocs benéztem nem rta

2 kedvelés

hat megprobalom akkor az egyikk kevereshez adok meg alaplevet és az fogyaszthato lesz egyből ugy vagy varjak azzal is par napot?

esetleg vab olyan variácio ami selymesebb nikotinsot tartalmaz és én keverem be itt gondolok ilyen settre mint a revolutnal

1 kedvelés

Hamar megjött a kedved a keveréshez !
És ezek szerint a pod is működik.
A 18-as niksó az nem hatosat jelent a keverésnél boosterből .
Amit te szívtál az saccra négyes erősségű lehetett.
Hígíthatsz rajta alaplével,de kicsit gyengülni fog az íz is meg az erősség is.

4 kedvelés

Kell neki az érlelés menj le 6mg-re, de számolj vele, hogy az íz is hígul majd.
Szettben én még nem láttam sót, de megvásárolható külön-külön is. A bázis maradhat, de erről az oldalról azt is tudsz venni.

2 kedvelés

elvileg 6 osra kevertem oket 70-30 aranyban 70 alaple 30 nikotin 20 mgos plusz ugye 10 aroma szoval kicsit kevesebb mint 6 os lett a vegeredmeny ha nem szamoltam szarul :joy:

hat csak ez a bajom szettet veszek 15 ert kulon kulon meg ott van majdnem 30 :joy: 1 liter

2 kedvelés

na ná sokkal olcsobb
csak nem szembesultem ezzel a maro erzessem
vegul vettem masikat a penzt meg visszaszereztem

2 kedvelés

Annak nem számoltam utána,de pg többletes lehet így a keverésed és az is kaparhatja a torkod.

3 kedvelés

hat elvileg a booster is 50/50 meg az alaple is

2 kedvelés

Na megprobálok higitani rajta hátha ha nem akkor majd valami mast provalok 3 honap mulva mire elfogy :joy:

1 kedvelés