Torokfájdalom

Sziasztok!
Két hete kezdtem szívni e cigarettát.
Egyenlőre átszokás fázisban vagyok, 4-5 szál cigarettát elszívok mellé. 20mg/ml ízesített nikotin sót használok, óránként 10-15 slukk.
Pár napja elkezdett fájni a torkom és a szájpadlásom.
Néha égető bizsergő érzés mintha megégettem volna, néha konkrét fájdalom. Ha pár órát nem szívom az e cigarettát akkor mérséklődik, reggelre szinte teljesen elmúlik.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez egyfajta “átszokás” sokk ami természetes vagy a gőz égeti meg esetleg pg allergia?

Válaszokat előre is köszönöm!

Szia,

vagy eseteleg a dohányzás okozta gyulladás érzékeny az ecigire. De lehet allergia is.

Cseppents az alkarodra egy kis liquidet, pirosodik-e.

2 kedvelés

Szia!
Nem volt begyulladva. Legalább is nem éreztem.
2 hét után jött elő!
Megpróbálom.

Köszönöm!

2 kedvelés

Nem érzed, de attól még lehet a cigi miatt érzékenyebb, amit utána az eciginél érzel.

1 kedvelés

Niksó/cigi kombó szerintem simán okozhat ilyet. Próbálj meg csak niksót. Ha fokozódik, akkor egyértelmű… Amúgy - szerintem - a niksó jobban odatesz a toroknak. Főleg ha hűsítős. De mindenképpen érdemes az allergiás részét vizsgálnod (fentebb javasolták, de akár komolyabb vizsgálat révén is).

1 kedvelés

Szia!
Köszönöm!
Megpróbálom keverni!
Revolute vegetale állítólag jó pg érzékenyeknek

1 kedvelés

Igen, de - szerintem - először azért beszélj valami szakorvossal is, ha továbbra is fennáll a probléma.

1 kedvelés

szia! Milyen ízesítést használsz? ilyen fajta / hasonló fájdalmat a hűsítős liquid-nál éreztem csak nem a szájpadlásomban hanem mint amikor agyfagyása van valakinek :smiley:

Szia!
Dohány aromákat kedvelem!
Jó hír az, hogy úgy tűnik elmúlt. Lehet a 20mg-os niksó durrantotta be. Vagy valami vírus.

2 kedvelés

bármi megeshet. 20 mg rengeteg. Én DL-nél tuti megfulladnék tőle. Nem is tudom te mivel nyomod?

1 kedvelés

Mtl! 1.0 ohm.
Masszív dohányos voltam.

1 kedvelés

én is, 20++ szál simán elment a toltott cigiből, majd később a heetsből is. Lassan 1 éve DL, most akarok valami építhetőre váltani csak nem tudom, hol kérdezzek rá? :smiley: a kérdések tabon vagy társalgóban?

Egy jó mod és egy rta tank!

Én is elég erősen cigiztem, mégis elég volt a 7.5 mg MTL-be a leszokáshoz…mondjuk nem niksó volt azt amúgy is könnyű túltolni ha jól tudom.
1 cimborám meg 12 mg-ost tol…de a 20 az szvsz nagyon sok…

1 kedvelés

Én az általánossal próbálkoznék…nekem az mindig bejött… :slightly_smiling_face:

35-szálból kijött a napom jópár éve :grin:azóta se kell ! :smiling_face:

2 kedvelés

én támogatom mtl-hez a 20mg-ot, de nem a niksóból…ha soknak bizonyul inkább legyen legközelebb kevesebb mint egy gyenge miatt negatív első benyomás a vape világában. Erős dohányosnak legyen csak bőven th elsőre…szerintem.

2 kedvelés

Nekem 30-40 között volt…a stressz függvényében…monjuk csak narancs Pal Mall…de akkoris…
Neked miből volt 35 szál?

2 kedvelés

Én se nem támogatom se nem vagyok ellene…csak nekem ez így bejött…
Mindenki más és más…

Kék és barna zsófi…picike stressz,és sok meló plusz sok kávé.

1 kedvelés