Undorító szappanos művirág íz

Na igen, kimosni a Hypnose-t és a Hungry Wife-t esélytelen. Jobban jársz egy új tankkal kb! :grin:

1 kedvelés

Nekem a leggányabb az unikornis hányás volt :rofl:
Ne kérdezzétek miért vettem, csak úgy megtetszett.
Az volt az, aminek már a szagától is elment az életkedvem :nauseated_face:

Ibolya​:smirk:nem,nem volt még szerencsém se szívni se :joy:viszont Vaper pub turkish delight aroma……brrrrr soha többet !!!

Ilyeneket Ispy is “szereti” :joy:

Ha mát itt tartunk, tudna valaki ajánlani igazi narancsos, esetleg plusz hűsítős aromát, ami nem keserű? Párat már próbáltam, de egyik sem jött be túlzottan:

  • Solub Narancs: keserű, semmi narancs íze
  • Big Mouth Orange and Guava: egyik ízt sem tartalmazza, valami műanyag ipari hulladék íz
  • Fruizee Citron Orange Mandarine: túl sok a hűsítő, leginkább a citrom dominál /keverve mással szívható/
  • Vampire Vape Orange Soda: Ez nem volt rossz, de inkább Mirindára hajaz

Karira meglepjük vele? :joy::joy::joy:szegény deepf​:joy::joy::joy:gondold el mit kapnánk érte​:joy:
Fúúú azt hittem török dohányos aroma,de simán a nagyanyám rózsavíz illata van abban a régi fatartóban :joy::joy::joy:

Én megleptem valami hasonlóval, n tudom a lefolyónak adta vagy deepfreeznek :joy:

Bang juice tropenhazard Wild Mango - Tesztek - Vaperina

Deepfreeznek. :grin:

De kapott melle pisztáciás ízét is, szóval azért jófej vagyok.

Ez az amire mondtam, hogy ne is küld el? :rofl:

Nem tudod te mit szeretnél, ezért vagyok én itt. :joy:

Azért megkóstoltad? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez a Lady Baba vagy mi a rosseb?

Azaz, a rusnya nős cucc.

Szerintem nem merte, uborka. :joy:

Hát… időnként előveszem és beleszagolok. De valahogy nem visz rá a lélek :rofl:
Legutóbb már rágógumis szaga volt. Nem tudom :sweat_smile:

Na én bátor leszek. Egy fél flakonnal van itthon, rá kóstolok :thinking::joy:

Nos, ez az az aroma, ami azt adja amit ígér, semmi mellébeszélés, amilyen a szaga, olyan az íze. Szar. :joy:

Attól félek, hogy ha beleteszem bármilyen tankba, akkor hónapokig benne marad az íze, különben kipróbálnám :sweat_smile:

Hi, milyen aromáról van szó?