Szappanos?

Sziasztok!
Pár helyen látom megemlítve a szappanos túlaromázást. Ez ízben és állagban is megnyilvánul?

Ez, akkor annak sikerült?

2 kedvelés

Szia. A szappanos kifejezést az ízekre használjuk. Legjobban a gyümölcsösökre jellemző ez. Ha úgy van említve, hogy “parfümös”, akkor ugyan erre gondolt az író. Ha valami édes aromát aromázol túl, akkor az édesítő érződik ki belőle, az meg a cukros, vagy a “túl geil”. Bár a geil mást jelent, de ez maradt meg a köztudatban. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Szerintem ezek csak buborékok. :thinking: Lehet, hogy egy kis szellőzés meg is oldja.

7 kedvelés

Nekem is ilyen amit hétvégén kevertem persian apricot, de szerintem egyre kevesebb van a tetején minden rázás-ülepedés után

7 kedvelés

Mondjuk elvileg 15% 70/30 esetén.
Én a DL okán 20%-ra felmentem.
A&L Alucard az alany.

Megnyugtató…

Számomra is, hogy nem csak az enyém ilyen :slightly_smiling_face: mivel többfélét kevertem, de csak ez lett ilyen, arra gondolok, hogy az aroma miatt :thinking:

Elég soknak tűnik az 5%. Én is aromáztam már túl, de nem lett ilyen. Érdekes. :thinking: Még mindig javaslom a szellőztetést. :slightly_smiling_face:

Ennyit számít 1-2%? Elég lett volna 17-18-ra felmenni?
Plusz kérdés. Nincs esetleg az oldalon egy “aromakönyvtár”? Kezdek elveszni a sűrűjében.

2-3%-al szokás csak feljebb vinni az arányt, épp a túlaromázás miatt. Hát, remélem nem lesz gond vele.

Mire gondolsz aroma könyvtár alatt?

1 kedvelés

Furi…soha nem jártam így…jó az a flakon?

1 kedvelés

A többi amit kevertem ugyanilyenben nem ilyen. Egyszer már volt ilyen, de szépen eltűnt, és azóta a liquid el is fogyott :slightly_smiling_face:
Na ennyi ilyen egy bejegyzésben, más nem ír. Ilyent :joy:

1 kedvelés

Én üvegben tartom a nagyobb mennyiséget vagy az alaplé barna literesben. Csak szállítási mennyiséget 100ml-t veszek ki amit viszek magammal. Mert a kici kínai műanyagba nem bizok…

1 kedvelés

Nálam a szállítási mennyiség a 10 ml :slightly_smiling_face:
Viccen kívül, 100-200 ml s üvegre van valami jó ötlet, hogy honnan?

1 kedvelés

Á…szerintem hagyd ki :rofl:ezek a melósak ,felkapom,viszem :grin:

2 kedvelés

Gyógyszertár…évek óta ott veszem…Literes üveg meg bármi lehet…

1 kedvelés

Mennyit szeretnél? :blush:

Csak ebből majd úgy kell önteni, csak sima kupakosak.

4 kedvelés

Nekem ez a munkás 100ml aromaparadicsomos

2 kedvelés

Ezek honnan?.gyógyszertári?

Egy ismerősöm próbálgatta az otthoni aromagyártást, ebben küldött kóstolókat. Nem tudom honnan vette. Szerintem amúgy 50ml lehet, de majd kimérem. :slightly_smiling_face: Nekem úgysem kell, amúgyis hadd küldjék már én is valamit. :blush:

1 kedvelés

Olyan sok aromába futok bele, hogy csak kapkodom a fejem. Úgy vagyok vele nem megengedhető (lehet apámtól tanult “nincs pazarlás elv”), hogy ha kakiba futok kiöntésre kerüljön.
Könyvtár alatt valami nagy gyűjtő kódex szerűséget értek.

3 kedvelés