Új tesztalany! 😍

Sziasztok. Gondoltam jól bejelentem, hogy hozzá jutottam egy Dvarw MTL FL-hez, aminek már várjátok tűkön ülve a tesztjét! Jajám! :blush:

Bővebben majd a tesztben. :blush:

8 kedvelés

Szia Kinga. Nekem is holnap jon. :grinning:

1 kedvelés

Szia! Na erre kiváncsi vagyok milyen lett! Megéri-e a pénzét! 22 vagy 24mm-es?

1 kedvelés

Le fogom majd mérni de úgy hiszem 22es :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem a 24- es fl jon. 10-12 kozott varom a futart. :grinning:

2 kedvelés

24-est néztem énis! Majd várom váleményed, értékelésed!

1 kedvelés

Meg van. 2- es magon 7 menet ni80, 0.77 ohm. Eddig nagyon jo. Van olyan izre, mint a taifun gtr- nek. Dvarw mtl fl 24. .

5 kedvelés

Latom kapott egy szep rta- t.

2 kedvelés

Dvarw Mtl Fl 24. par oras tapasztalat. Epiteni nagyon konnyu. Iz es goz minoseg, mennyiseg kivalo. 1,2 es levego szukitovel jott alapban. Kicsit szukebb, mint ahogy a taifunt hasznaltam. Viszont az expromizer v4- tol levegosebb. Nekem ez is pont jo. Kb a taifun gtr- el azonos. Talan tenyleg egy kicsit szukebb Nekem nem zavaroan. Toltest meg szokni kell. Ra kell jonnom, hogy menet kozben, hogy fogom tudni kivitelezni egyedul ket kezzel. :grinning:. Osszessegeben eddig nagyon elegedett vagyok, pedig volt bennem egy olyan, hogy inkabb csak hype a dvarw mitologia. Ui. Kidolgozas minosege kivalo. Tenyleg high- end kategoria. Varom Kinga reszletes tesztjet is.

1 kedvelés

Bocseszka, sűrű a nap. 22mm-es. :slightly_smiling_face:
Ízre gőzre nagyon bejön. Volt Dvarwom, amúgy ugyanaz. Csak ez nem melegszik. :blush: Ez előny lesz majd… :thinking:

1 kedvelés

Könnyebb lett a lábak bekötése? Deckre rendesen rá lehet fogni hogy lejöjjön a tankrész? A műanyag chimney tartósnak tűnik, ill. könnyebb kipattintani?

Ra lehet fogni rendesen. A muanyag nem tunik gagyinak. Labak nagyon jok lettek. Van vala igy konnyu a befogatas.

1 kedvelés

Szia Kinga. Mikor varhato a teszted?

Most jelenleg Dvarw és Berserker V2.

Szia szia. Napokon belül. :blush:

Aegis Soloval hajtom mindkettőt!

Ok. Varom. Koszi. Kivancsi vagyok a velemenyedre. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Tegnap megtekertem a kokszolas miatt kanthal- al. Egy nap utan ugy nez ki jobb. Egyenlore nincs kokszolas. NI80- al egy nap utan cserelni kellett a vattat es egetni a tekerest. 2- es mag kantahl 28ga 7 menet. 1,2 ohm.

1 kedvelés

Sima SS van benne nekem, enyhén kokszos még csak :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A hétvégén megírom a tesztet, előbb nem lesz időm. :pensive: