Dvarw mtl fl klón

Sziasztok, ma megkaptam a rendelt klón dvarwomat.
Nos, már mikor a decket nézegettem, láttam a peek chimney nagyon nagyon szorosan van benne, nehéz is volt kihúzni.
Most meg mikor raknám vissza bele, egyszerűen sehogy sem tudom visszarakni.
Tudom, jó irányból próbálom, de egyszerűen nem megy a helyére bele (tömítő gyűrű nélkül gond nélkül belemegy, valós lehet hogy selejtes a tömítő gyűrű?)

Cseréld egy vékonyabra

2 kedvelés

Megtettem, forgatgattam, és most bele ment a helyére.
Az egyetlen fura, hogy teljesen a másik oldalra ment bele, nem pedig oda ahogy videó alapján néztem.
Lehet ez még probléma?

Hát a klónok úgy tudom pont forditva müködnek…jó lesz

2 kedvelés

Ohh akkor rendben van, már megtekertem, kíváncsi leszek :slight_smile:

Ehhez a helyzethez még kérnék egy kis segítséget.
Megtekertem már eddig háromszor, de nem kaptam valami hűdejó ízeket.
Csatolok az egészhez egy képet, most ilyen a build
2.5 mag, 5 karika, 1 ohm az ellenállás.
Bpmods vatta, wow candy juice dulce croco lötyi.
A levegőzés felé állítottam be a tekerést pár mm-re
Mit ronthatok el?
A huzal egy 28ga KA1.

4 kedvelés

Ehhez még hozzátenném, hogy a tankban a lötyinél buborékok tűnnek fel

Innen messziről nem tűnik rossznak az jó ha jön a buborék :grin:ha a keverésed beért,annak jónak kellene lenni :smiling_face:

4 kedvelés

Beért, már egy hónapja ezt szívom dlben
Ohh akkor rendben, azt hittem baj lesz a bubi

Szia! Gyártói ajánlás szerint 2-es mag Ni80 sima 28ga huzal. Legjobb ízek azzal jönnek. Nálam is ez hozza az igazi gőz élményt. Majd ezt követi a Kanthal D a sima A1 és a sort az SS zárja. Dvarw, huzal és vatta érzékeny. Claptonok szerintem felejtősek mivel túl melegszik a rendszer és összemosódnak az ízek.

5 kedvelés

Sajnos most olyan huzal nincs kéznél, akkor esetleg megpróbálom 2es magra megtekerni.
Afcben nekem 1x0.8 van

3 kedvelés

Akkor főleg javallott a kettes mag :smiling_face:

5 kedvelés

Próbát megér. Amúgy is a 0,8 as afc-hez a 2,5 mag hatalmas. Nem tudja átjárni a levegő a tekerést. Én az 1,2-es afc-vel használom hézagos takaréssel és bőségesen 2mm felett van a tekerés az afc-től. 0,8-hoz én lejebb mennék ha az ízeket keresed 1,5-1,75 mag szerintem hozná az elvártat!

5 kedvelés

Akkor mindjárt nekiállok megint, hátha :grin:

3 kedvelés

Ohh értem, akkor berakom azt és kipróbálom 2es magon!

3 kedvelés

Na, még én is kedvet kaptam utoljára újratekerni a Dvarw-ot mielőtt holnap elviszik… :smiley: 2x0,8 afc-vel 2,5-es magon próbálkoztam eddig.

2 kedvelés

Ha meg teljesen ragaszkodsz a 2,5 maghoz 1,5-2 afc-t alkalmazd. De azt mindenképp vedd figyelembe ott más ízeket kapsz. Saját tapasztalat az aroma flakonján feltűntetett ízek eléréséhez min. 2 kazán kell egy RDA és egy RTA. 6-8 féle huzal. 2-4 fajta vatta. 3-5 féle keverés. Türelem és hatalmas szerencse! Mert nagyon sok gyártó által feltüntetett ízeket nyomokban sem tartalmaz az adott aroma! :grin:

6 kedvelés

Kevésnek érzem a vattát, mit gondolsz róla?
Még nem próbáltam ki, kíváncsi vagyok a véleményedre




5 kedvelés

Kb pont :smiling_face:nem szoktam megtömni,nem puffog nem lövöldözik.
Ha eltalálod a vattázást akkor szerintem jó kazán,bár van akinek nem jön be :grin:

5 kedvelés

Na akkor megtöltöm lötyivel, aztán teszt.
Még később jelentkezem, közben van díszítve a fa
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

3 kedvelés