Dvarw fl mtl

Sziasztok!

A fent említett tankkal kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni. Kinek milyen tekeréssel vált be leginkább, milyen ízek jönnek ki legjobban.

Viszonylag szűk mtl-t kedvelem, úgyhogy kezdésnek marad majd benne az 1.2-es afc, de rendeltem hozzá 0.8-ast is.

7 kedvelés

Én 28ga-s ss húzallal használtam, 8 tekerés, 1 ohm, 14 watt környéke. De ízben sosem hozta azt, mint más tankok.

6 kedvelés

Emlékszem amikor megvettem a pioneert, hogy mekkora wow érzés volt a dvarw után…igaz a gyümis ízekre jó volt, azokat hozta, de a desszerteseket nem annyira. Főleg heisenberget szívtam belőle, arra pont jó volt.

4 kedvelés

Köszi a választ!
A 2020-as ajánlásokban elsők között volt, ezért gondoltam teszek egy próbát…
Akkor majd a gyümölcsös vonalat próbálom inkább vele :blush:

5 kedvelés

Hát azóta sok minden történt, akkor sem ez volt a legjobb, inkább a legjobb olcsón (gondolom klón), persze vannak akik rá esküsznek. Én azt vettem észre, hogy nagyon kényes volt a vattázásra, ha nem találtam el, nem jöttek az ízek. Igaz mujival használtam, az sem a top ízvisszaadásban, főleg mert kell neki egy tank, mire betörik. De az is lehet, hogy csak én voltam vele béna. :rofl:

3 kedvelés

Szia Éva! Ni80 vagy Ni 90 28Ga huzal 2-es mag 5 vagy 6 tekerés 11-15 w Super Sorb vatta. Dohányos ízek.

11 kedvelés

Szia Elek!
Köszönöm!
Sajnos a dohányos ízek nekem pont nem nyerők, remélem nem csak azokkal lesz jó :blush:
Én inkább gyümölcsös, desszertes ízeket kedvelem.
Éva

7 kedvelés

Fiam még nem panaszkodott rá! Ő is csak gyümis ill. Íce-T vonalon mozog vele!

2 kedvelés

Nekem a 16 mm-es törpe Dvarw -ba sikerült belenyúlnom. Előtte nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Dohányos ízekhez ez felülmúlhatatlan. Pont olyan, mint az analóg cigi. Én nem tudom, hogy a 22 mm-es sima Dvarw annyival rosszabb lenne - e, de nem tudom elhinni. Viszont a törpe Dvarw hatalmas előnye, hogy azonnal érezni az ízeket a kis méret miatt, ellenben a normál méretű kazánokból először a levegőt kell kiszívni, s csak később jön meg az ízük, majdnem addigra, mire a mod leidőzít. A nagy méretű tankok inkább csak lánc-slukkolásnál élvezhetőek. Na persze én nem sokra értékelem a gyümölcsös, és a desszert ízeket, sőt a kívülálló nem dohányosok szerint is büdibb, mint az RY4 Solub Rotterdammal keverve. Ez utóbbira csak azt mondják, hogy vattacukor illata van. Nálam a tekerés Ni80 28/40 clapton, 1,8 - 2 mm-es magra 8 menet, és 2 lyukú AFC -t használok. A 28 ga SS huzalból nálam már 14 menet kell 1 ohmhoz ugyanekkora átmérőn. Én a By-ka V8 -al vagyok pont úgy, mint @Ispi a Dvarw -al, én abból szívom a Heisenberget.

3 kedvelés

Kíváncsi leszek! Köszönöm a válaszod!
Nekem a desszertesek gőzére azt mondják, olyan mintha cukrászdába vagy kávézóba léptek volna be :blush:
Majd lehet próbálok dohányos liquidet még, de amit eddig próbáltam, nagyon nem volt jó

1 kedvelés

Nem ,nem te voltál én is ezt tapasztaltam
de azóta más a vatta és van hogy eltalálom​:grin:és jó ízeket ad még mindíg​:rofl:

2 kedvelés

1.2 levegő 27-28 ga Ka1 5-6menet titanium vatta,és nem megtömni ! csak a lyukon áthúzom,levágom ,etetés és klassz​:grin:már amikor jól sikerül​:rofl:ha nem…akkor újra tábla​:blush:

5 kedvelés

Én sem próbáltam még a kínálatnak a tizedét sem. Talán jobban sikerült választanom. A vásárlók véleményeit olvasgatom, mielőtt valami újat rendelnék. A Solub Rotterdamon én például nem nagyon érzem a dohányt. Valami vaníliás -likőrös ízvilága van, ezért keverem hozzá az RY4 -et, az meg a feleségem szerint büdi, talán még csikk szaga is van. De összekeverve a kettő kioltja egymás előnytelen illatát. A Symphony sem rossz, de a Rotterdammal keverve már szinte mindegy, melyik karakteres dohány aromának veszem el vele a zavaró mellék ízét. Úgy nekem sem jött be egyik sem, hogy kevergetés nélkül önállóan szívjam egész nap. Egyszer egy ilyet kaptam: https://www.vapestreams.co.uk/shop/cubano-nic-salt-e-liquid-by-vgod/ . Csak ez már készre kevert e-liquid, ráadásul Angliából, nem ilyen csóróknak való, mint én vagyok.

Smok TFV12 Cloud Beast Dl-ről váltottam most - azaz szószerit 2 órája- egy Dvarw MTL FL (22ml) MTL-re. Sajnos sikerült visszatérni az analógra, egy cimbinek szereztem egy MTL tankot, amit 2 nap alatt bejárattam, meg átnéztem, hogy tudom a tudást átadni, hogy egy teljesen szűz vaper is belejöhessen. 2 nap alatt annyira bejött az MTL, hogy analógot nem vettem elő, így adok az MTL vonalnak is egy erős esélyt, mert nagyon stabilan indított nálam.

Első blikkre eddig a Dvarw hozza azt, amire számítottam, egy Clapton tekerés van benne, de szerintem egy héten belül elkezdek kísérletezni a tekerés/vatta arányon, addig szokjuk egymást. De a kezdés bíztató. :slight_smile:

Volt benne egy fajta arc, szemre meg nem mondom melyik, de valami szűkebb jószág, és egyelőre teljesen jó ez. Most barackos gumicukor van benne (DL-ben nem estem hasra tőle), hát MTL-ben finomabb, de még mindig nem győzött meg. Holnap savanyúcukor és Heisenberg teszt lesz, illetve görögdinnyés zöld tea. Kíváncsi leszek :slight_smile:

1 kedvelés

Üdv a klubban :blush:jó lesz az,oda ne add a havernak !:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Nálam kedvenc lett, míg meg nem érkezett Byka :thinking::grin:

3 kedvelés

Ki volt fizetve, én csak átvettem egy közös ismerős által. Két tankot kapott (egy Penodat clone MTL-t) meg egy RDTA-t. Az MTL nagyon nyert nála, Ő analóg cigiről akar lejönni, és eddig sikerült neki két hétig egy ELF BAR-ral, ezért ruházott be egy alap készülékbe az ajánlásom alapján. De szerintem egy napon belül tag is lesz, mert beinvitáltam a vaperina-ra :slight_smile:

3 kedvelés

Elf bart nem ismerem,de …nem is szeretném :grin:bevált az rta és marad​:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Beépített akkumulátoros szó szerint az ELF BAR. X slukkra van “tervezve”, különböző ízekből. (Neki 1500 slukkos volt). Kb annyit bír az akku, majd utána kuka. Nem egy környezetbarát jószág, és nem is a legpraktikusabb. De arra jó volt, hogy kipróbálja. És tetszett neki.

3 kedvelés

Az a baj, hogy hegynyi szemetet termel :roll_eyes:

5 kedvelés