Új tesztalany! 😍

Rendben. Varom. Kivancsi vagyok a velemenyedre. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Ma lesz publikálás, 18:00-kor. Köszönöm a türelmet. :blush:

1 kedvelés

Meg mindig varom. Izgalommal​:grinning:

1 kedvelés

Kozben elneztem az idot. Mar olvastam. Szep beszamolo sikeredett. Gratula. Es csak annyi, hogy aki teheti vegye meg az eredetit. Meg eri az arat.

1 kedvelés

Így van. :blush: Megéri az eredetit megvenni. Sajnálom hogy nem tehetem meg, vagy inkább azt hogy olyan drága. :thinking:

1 kedvelés

Itt lesz ket foto. Melyik a jobb? Ultem vagy uveg palast?

1 kedvelés

Végre van víztiszta üvegpalást is hozzájuk. Mindig is jobban tetszett mint a nikotinsárga ultem meg a matt PC amit esznek az aromák :slight_smile:
Bár van még azon javítani, mert ők sem tanultak még más olyan tankok készítőitől akik egy pici peremet hagynak a palást szélénél, emiatt nem törik az üveg azonnal egy egyszerű eldőlésnél. Okay a KHW-nál az üveg még egy új dolog.

1 kedvelés

Nekem az üveggel jobban tetszik. Az mindenhez passzol szerintem. :heart_eyes:

Pontosan, üveggel egyértelműen jobb. :+1:t2:

1 kedvelés

Szia! FL Dvarwról ennyi idő használat után véleményed? Még mindíg ajánlott kategória? Pro és kontra? Olvastam Kinga tesztjét is. Az eredetibe érezni olyan bosszantó dolgokat mint a clónnál? Megszorulás, tömítések? És a 24-esbe nagyobb a hely vagy csak anyagvastagságba jelentkezik a különbség?

Szia. Igen ajanlott. Most a taifunt azota nem is hasznaltam, pedig az is egy kivalo rta. Nekem eredeti van. Nincs gond az illesztesekkel, tomitesekkel. En 2- es vagy 2,5- es magra tekerek 7 menet. Kanthal vagy NI80. Igy 0,8-1,5 ohm. Nagyon jok az izzek. Afc- ket nem rendeltem. Gyarival hasznalom. Nekem tokeletes.

3 kedvelés