Dvarw fl mtl

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni dvarw fl mtl-hez. Egy fikarc ízt nem tudok kicsikarni belőle, próbáltam több afc-vel , huzatra a 2x0,8-as lenne nekem optimális. Használok több tankot, Brunhilde egyből jó volt 1,4-es afc-vel, Bishop a kedvencem, első tekerésre nagyon jó lett. Berserkert is kedvelem. Dvarwval megvolt a 2-es mag, ss huzal 8-9 menet, ni80 clapton 5-6 menet és semmi. Lassan ott tartok, hogy áthajítom az egészet a susnyásba.

kanthal 28-29ga, 2-es mag, 3-4-5 terkerés, 0.7-1.0 ohm, 12-16 watt → nekem ez működik, bár desszert ízeknél nem a legélesebb kés a fiókban

nem szabad agyontömni vattával…

ss-ből a 8-9 menet szerintem sok ehhez a levegőhöz

1 kedvelés

Nekem 2es magon van benne 5-6 menet 0.28as kanthal, mondjuk az AFC csak 3*0.8, de jó így, szeretem. Amúgy tényleg nem éri utol pl a Bishopot desszertes ízek terén.

2 kedvelés

Viszont sokkal vastagabb gőzt add és jobb th-t, legalább is nálam a bishop ezen a ponton elbukott…

Az ilyen…

Valóban, de nekem nem fontos a hatalmas gőz, és TH sem kell. Talán pont ezért szeretem jobban a Bishopot. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Te menjé innen el, nem értesz hozzá. :joy:

Jóvanna, csak megjegyeztem. :sweat_smile:

Elnézést kívánok, hogy más gyün be nekem mint neked. :sweat_smile:

Hát, ez…mindegy, ma megbocsájtok. :joy:

Egyébként tegnap 4 különböző tankot tekertem meg egymás után az almás lötyinek (mindig öntöttem át a régi tankból az újba a lötyit :grin: ), egyik szarabb lett, mint a másik, végül hagytam a francba. :sweat_smile:

Nálam Ni clapton 5 menet 2.5 magon, most nem mondom meg pontosan hány ohm, de 12-15W-on üzemel. Az afc viszont 1*0.8. Tömény az íz.

Mivagy te ipari pórszívó? :grin:

Sokféle tekerccsel próbáltam már, a régi dl jó volt, az mtl-el akkor sem boldogultam. Ja, és a tekercshez képest alacsony watton is undorítóan forrón nyomja nekem. Mikor megvettem, a híre alapján azt hittem, ez lesz a legjobb, de már ideges vagyok, ha csak ránézek. Heti egyszer megint megtekerem, megint semmi.

Használj kantárt, figyeld meg, lefagy az arcod, olyan hideg gőzt kapsz majd. :sweat_smile:

1.2 pin,ka 1,2.5 mag 5-6 tekerés,kevés vatta 13-15 watt.
Ha nem megy neked akkor engedd el.:smiling_face:
Nekem lehet benne van a kezemben már hogy hogyan s mint szeretem :smiling_face:

Igen, ez a dvarw lesz. :rofl:

Óvakodj a törpétől folytatását látjuk. :sweat_smile: Viccet félre téve a Dwarv eléggé megosztó tank, vagy szeretik, vagy nem. :slightly_smiling_face:

Én háromszor nekifutottam becsülettel. Az ízén kívül nekem minden rendben volt vele :joy:
Elengedtem :woman_shrugging:

Tudjátok nem olyan régóta használom,de nekem bevált :grin: