Új szett vásárlás 🤔

RTA Térítői munkásságunk újabb alanya várható, ami szerintem nagyon jó dolog. :slightly_smiling_face:

Kezdeném a kérdéseimmel, hogy céliranyosabb válaszokkal tudjunk segíteni a jövőben. :slightly_smiling_face:
Milyen szettet/porlasztót használsz jelenleg? Mi az ami tetszik/nem tetszik benne (formában, ízben/gőzben)? Miért szeretnél váltani másik szettre? :slightly_smiling_face: Volt már a kezedben Aegis solo/max/Legend (nem mindenkinek áll kézre a forma)? :slightly_smiling_face:

Ha van kedved/időd akkor emellett, hogy elmondjuk a véleményünket, ha időd engedi, érdemes lehet Mike vapes/Jai Haze/Vaping with Vic/Vapor trail Channel youtube csatornákon nézelődni, hogy milyen RTA/RDTA-k illetve modok léteznek. Elsősorban szerintem a forma a lényeges, amit el tudsz képzelni a kezedben, mert Pl hiába vannak “művész” ujjaim, nekem nem áll kézre a Legend.
Ha beszélsz angolul, akkor első körben szerintem érdemes hang nélkül megnézni a videókat, és ha valamelyik tetszik, szívesen segítünk egy-egy véleményezéssel, de a videók nem mindig 100%-ban azt adják, ami a valóság.:slightly_smiling_face: Ők sok videót csinálnak, ezért szerintem jó tárházként használhatóak.:slightly_smiling_face: Abban, hogy mi jó, vagy kinek jó, szerintem ők nem tudnak minden esetben véleményt alkotni, mert ők már elmentek szponzori irányba is. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés