Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Egyébként ahogy látom nem is olyan fontos nekem annyira a mod hogy nagy tudású, nagy teljesítményű legyen stb. Ahogy eddig tapasztaltam, kevés beállítás a levegő mennyisége. Szerintem elég lesz nekem egy egyszerűbb mod is, amin a teljesítményt lehet állítani. Bőven elégnek látom egyenlőre. Szóval MTL-ben nem fogok 20 W-nál nagyobb teljesítménynél használni. Akkor elég egy ilyen is:

Első körben egy ilyet rendeltem, aztán meglátjuk :slight_smile:

A tank viszont erősen segítség kérdéses. Annyit tudok, tapasztaltam, hogy most az összes kompakt cuccaimból az eleaf ijust3 GTL 0,8 ohm-os, 12-18W-os porlasztóval vagyok a legjobban megelégedve. Ebben érzem a legkevésbé irritálónak a megfelelő nikotin adagomat, beleértve a szabad bázisú nikotint, illetve nekem ez adja vissza a legjobban az ízeket eddig, és a nikotin nem rontja el az ízt. Fura dolog ez, nem hinném, hogy ilyen létezik, baromságnak tűnik. A nikotin mennyiség, az nikotin mennyiség, meg ahogy az ízeket befolyásolja… Ha valaki mondaná nekem, akkor nem hinném el… :smile: Ez talán kiinduló pont egy tank választáshoz :slight_smile:

1 kedvelés