Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Nem volt pénz kidobás egyátalán. Pár napja már használom és hibátlan. Szerintem egy ilyesminek kellene lennie a legalapabb kezdőszettnek. Büntetném azokat az alap készülékeket, amik tényleg kompakt cuccok, állítási lehetőség semmi. Kár volt olyannal kezdenem, éreztem, hogy valami nem stimmel. Fél meg tized vattok is számítanak, hogy milyen levest mennyivel… Látom én is, hogy a teljesítmény+levegő szabályozás, minimum.

Egyébként ahogy látom, én máshogy bontanám két részre az e-cigizést. Nem kezdő vagy profi. Mankó vagy igazi vapelés. Ha valaki csak mankónak akarja a dohányzás alternatívájaként akkor nagyon pazar, sőt, bőven elég. A saját gyári porlasztós tankjával pont megfelelő, hogy kellemes legyen, ne menjünk sikertelen tévútra esetleg kellemetlen ízek miatt, kibírja mtl-ben a napot. Hosszú “szívással” meg van a nikotin felszívódási élmény is. A “mankó” kattegóriában ez hibátlan szerintem. Nem is fogom kidobni, abszolút használható ebben a kateróriában :slight_smile:

Senkit nem akarok megbántani, de nem szabad ezt lefikázni. Van az a kategória, ahol ez pont jó, több mint elég. Nyilván nem a komoly vapelés, de ott még én sem tarok, Arra amire kell, tökéletesen megfelel :slight_smile:

3 kedvelés