Tudnátok nekem ajánlani komplett csomagot összeválogatva?

Sziasztok,

Nos vannak ajánlott RTA tankok, sorra menjek mindegyiken vagy szavazunk? :rofl: Nyilván nekem kell eldönteni az ajánlások alapján, de azért mégse könnyű. Főleg, hogy mindegyik megfelelhet kezdésnek, kipróbálás szintjén.

1 - By-Ka V9 FULL KIT YFTK clone - TiSvapo.it
2 - KF Prime clone YFTK - TiSvapo.it Ez egy egyszerű, normál kinézetű cucc, nem túl drága, szimpatikus

3 - Kizoku Shima MTL 18mm - Vaporism.cz - Elektronikus cigaretta Erre már kaptam több helyeslő válszt is, ízre, méretre, stb.

4 - Porlasztó BDvape Precisio MTL RTA 22mm - Vaporism.cz - Elektronikus cigaretta

5 - EXVAPE EXPROMIZER V5 MTL RTA PUSZTOLÓ - Vaporism.cz - Elektronikus cigaretta Ez a jó ajánlás mellett tetszetős darba nagyon :slight_smile:

6 - Vapefly Alberich MTL RTA - Vaporism.cz - Elektronické cigaretta

Ezekre szűkitettem le most, ezek közül lesz valamelyik kezdésnek, kipróbálni. Az nem szempont, nem számít, hogy most egyenlőre egy kissebb beépített akkus modot rendeltem. Nem hinném, hogy az lesz a végleges. Az arra jó, hogy tudjam mi a külömbség 10 vagy 15 watt közt pl. :slight_smile:

Kinézetre egyébként nekem a EXVAPE EXPROMIZER V5, praktikusségra meg a Kizoku Shima

Jó, nem minden a kinézet meg a praktikusság, de vélemények alapján az utóbbi kettőnek más előnye is van. Szóval mit mondanátok, melyikkel kezdjem?

1 kedvelés