Tour De Leszokás

szép szép szerintem is csinos az asszonynak rózsaszín van pl ebből​:wink::+1::grinning:

3 kedvelés

Nem rossz, nem rossz, de ez olyan lányos :sweat_smile:

Nekem erre folyik a nyálam…

7 kedvelés

ilyened van fehérben ugye ha jól emlékszem​:grinning::grinning:

2 kedvelés

Nem fehér, víztiszta, de igen, itt szomorkodik, mert kéne egy tesó neki.

4 kedvelés

ja ja igen egy nem mod 2 már csak kéne akkor​:rofl::grinning:a bőség zavara de ilyen ez.:wink::grinning:azon az oldalt néztem ki a kis podot magamnak.duplán a jó ha van mindenből​:grinning::wink:

2 kedvelés

én együtt érzek veled tudod​:wink::+1::grinning:

2 kedvelés

És ez??:sweat_smile:

https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/9698-g-mod-60w-box-aviator-mods.html

2 kedvelés

Ez hol van???Nem is tudtam,hogy lesznek új színek…én pont most agyalok,hogy eladom…Nekem piros(sztem bordó)van.Szép​:slightly_smiling_face:

Ez már szerencsére túl drága, ha elindul az ember fia/lánya a highend vonalon, akkor gyorsan a 300 EUR+ ársávban találja magát, aztán azt már tényleg nehéz megmagyarázni otthon. :sweat_smile:

2 kedvelés

Először alin láttam, de nem hittem el, hogy igazi, ezért megnéztem a vaporesso.com-on, és tényleg van. De aliról csak olcsóbb dolgokat merek rendelni, volt már, ami nem jött meg és a pénzt se kaptam vissza.
Eddig a rózsaszín, zöld, piros között vaciláltam, de rátaláltam erre a színre, és ez KELL :slight_smile:

3 kedvelés

Kezdésnek egy scibile 1000 júróért, nem rossz választás :rofl:

Kivan ez találva, minden pénzt is el lehetne csapni pár szettre. Én meghúztam a határt a 40 euros budget kínai vonalon.

4 kedvelés

Nem őrültem meg,ennyi pénzért már horgászbotot is kapok!:point_up::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Haha, a másik pénznyelő. :rofl:

3 kedvelés

Nemrég voltam a Vaporesson,de akkor még nem láttam​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

nekem a danik tetszenek de annak is van ára​:grinning::wink:igaz csak kb 80 90 ezer ft.:rofl:

3 kedvelés

Ne haragudj de hogy-hogy nem kaptál vissza pénzt ?Alira például tök új reg-gel most vertem el majd 100€-t és nem aggódom .Bank kártyával ,PayPal-lal stb simán 90-100 napig be vagy biztosítva.És az ali sem néz ki egy olyan oldalnak ,ami ne védené a vásárlót …

2 kedvelés

vagy még a prizma az még olcsóbb is kb 50 60 ezer csak​:grinning:

Abból már hozatok 2 teherautó termőföldet. :sweat_smile: Igaz kelleni fog vagy 7, szóval lehet inkább egy dani, az olcsóbb. :rofl:

1 kedvelés

Sajnos még nem találtam meg, hogy kell visszareklamálni (ez de szép szó) a pénzt, ezért csak az eladónak írtam, hogy utalja vissza. Nem tette meg.

Kezdjen el építkezni az ember és rögtön rájön, hogy a legdrágább dani mod is csak egy néma sikoly a sötétben azokhoz az árakhoz képest, amik az építőiparban mennek. Sad story. :sweat_smile: :

2 kedvelés