Tapasztalatok az első hónap után

Egy hónap telt el amióta átálltam az elektromos cigire. Egyik nap még egy doboz cigi, másnap amikor megérkezett az első kit, onnantól kezdve már csak napi 1-2 szál és most nagyjából 1.5 hete nem szívtam egy analóg cigit sem. Nem gondoltam volna, hogy beválik és benne volt a rizikó ebbe az egészbe. Azt hiszem, megérte a jó néhány darab Mátyást belefektetni az indulásba! A következő szint építős MTL RTA lesz. :slightly_smiling_face:

20 kedvelés

Hajrá :slightly_smiling_face: én 5 hete vettem az első szettem napi 25-30 megtekert Golden Virginia után és holnap lesz 3 hete ,hogy utoljára rágyújtottam​:sunglasses: Hidd el menni fog :grinning:

13 kedvelés

Gratulálok,és ne add fel :wink: csak így tovább :v:

8 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

6 kedvelés

Minden elismerésem, gratula. Csak így tovább! :slight_smile:

5 kedvelés

Köszönöm szépen! :wink:

7 kedvelés

Gratulálok, így tovább! :wink:

7 kedvelés

Óriási gratula!!! Ez igen!!! :wink: :wave: :wave: :wave: :+1:

7 kedvelés

Ugye nem is volt ez olyan nehéz? Szerintem vagyunk itt jó páran akik így kezdtük, és mára az analógra csak úgy tekintünk, mint az életünk sötét korszakára. Ez nem “csak” arról szól, hogy tettünk valamit az egészségünk érdekében,ez egy életérzés. És igen, jöhet majd az első RTA a következő mod, majd egy másik RTA és egy újabb mod. (Ha pedig bedarál a gépszíj a legrosszabb verzió az lesz, hogy nem lesz gazdaságosabb mint az analóg :rofl:). Minden esetre kitartás, és előre tovább a lenini úton. :grinning:

8 kedvelés

Köszönöm! :wink:

4 kedvelés

Köszönöm szépen! :wink: :slight_smile:

4 kedvelés

A fotózással is így kezdtem. Csak hobbi, semmi több, néha-néha. :slight_smile: Egy váz és egy objektív. Azóta már 400.000Ft körül járok néhány obijektívvel és egyéb kis apróságokkal ami kellett, hogy a hobbi az tényleg jó hobbi legyen. Az asszony majdnem egyessével tépkedte a hajszálait amikor mondtam, hogy ez is és az is kéne még. :slight_smile: Nem lesz ez másképpen a vapeléssel sem. Had örüljön… :smiley:

9 kedvelés

Rossz hír az asszonynak…erre is el lehet költeni ennyit. :rofl: Én már sikkasztom a családi kasszát, nehogy megkopaszodjon az asszony:roll_eyes: :sweat_smile:

7 kedvelés

Én is megtalálom a módját, ha kell. :wink: Aztán max megváltozik a lakcímkártyánk. :smiley: :smiley: :smiley: Viccet félretéve, igen. Ez a vapelés is képes elnyelni egy rakat pénzt. Én egyenlőre még csak szolidan, visszafogottan gőzölök. Sok tanulnivalóm van még ezzel kapcsolatban és nagyon köszönöm az itteni embereknek és köztük neked is, hogy bíztattok abba, amibe belekezdtem. :slight_smile: Az asszony nem bíztatott az elején, mostmár azért talán ő is úgy gondolja, érdemes volt ezt az utat meglépnem. :slight_smile:

7 kedvelés

Szia Sanyi! Gratula a kitartásodhoz! Jöjjenek az RTA-k!

5 kedvelés

Köszönöm szépen! Lassan lassan már piszkálja a fantáziám. Szerintem az év 2. felében megpróbálom. :slight_smile:

5 kedvelés

Nagyon köszönöm! :wink: :slight_smile: :handshake:

4 kedvelés

Szívből gratulálok! :heart_eyes: Itt már nem lesz megállás úgy látom. :blush:

7 kedvelés

Szia. :slight_smile: Gratulálok! Én még csak másfél hete kezdtem el, de második-harmadik nap után abszolút nem gyújtottam rá, analógból napi 1 doboz Philip ment el. Kételkedem benne én is hogy mennyire fog beválni, de szerencsére nagyon megtetszett.
Igaz most még csak porlasztós szettet használok, de erősen gondolkodom én is egy építhetős szetten.
Szép estét :slight_smile:

11 kedvelés

Gratula! Igazán remek hobbit választottál, lehet rá költeni. :rofl:

Én a múltkor összeszámoltam mennyit költöttem, inkább nem írom le, rosszul festene. :smiley:

De még így sem olyan drága, mint a bagó, cserébe minden napra van másik szettem.

8 kedvelés