Tour De Leszokás

nagyon super lett ett ez @Viktor_Hajdu :+1::wink::slightly_smiling_face:miket tudsz te azért​:grinning:

5 kedvelés

Köszi Szabi! Néha-néha valami csoda folytán “jó” dolgok is eszembe jutnak :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Köszönöm @Viktor_Hajdu nagyon jó lett a cikk!Ezek a hozzáadott anyagok a gyári kész cigire vonatkoznak csak?A töltős dohányra nem?Vagy arra is?
Olvasás közben bizony el is szégyelltem magam…:see_no_evil:itt minden kommentelő ügyesen,erősen letette az analógot​:heart:
Én az elején elmondtam,hogy nem akarok leszokni.Nem azért vettem az Iqost sem.Csak,hogy minimalizáljam a káros analógot.Az Iqost végül eladtam és annak az árán is e-cigit vettem.Tehát már beszippantott a vape világa,de most is,a kávé és bizony kiírom a wc nagy úr.Vagyis én vagyok a gyenge.Még reggel bizony elszívok 2 szál analógot(el sem tudom képzelni,hogy a wcre ne analóggal üljek be.Hiába vagyok crohn beteg,akinek mindig megy a hasa,kell az analóg​:cry:)(Kinga erről írt is,ha jól emlékszem)és este lefekvés előtt az analóg az utolsó.Ha nem tenném,úgy érezném,hogy lefekvéskor hiányzik valami​:cry:Napközben,1-2 szál elmegy.Mikor nagyon felidegesít pl.egy látogató.Az is lehet,hogy a 6 és a 9mg-os liquidjeim is kevésnek bizonyulnak.Majd,ha megint csinálok,azt már nagyobb mg-ra keverem.
Azt mondom nem akarok leszokni…közben meg mégis.
Érdekes ez a qurva analóg.
Ha nem ide tartozik a kommentem,töröljétek nyugodtan :slightly_smiling_face:
Mindig nagy lökést,erőt ad,amikor erről írtok​:heart:De mihez is,ha nem akarok leszokni?Vagy mégis le akarok?:smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Anno eltöltöttem két évet a dohánynagykerek-gyárak világában (is). Akadnak fura dolgok arrafelé. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Sziasztok!

@Viktor_Hajdu

Nem találok szavakat, Zseniális, mint mindig! :clap:

Köszönjük!

5 kedvelés

Megírnád ezeket a fura dolgokat?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

néha néha nem szerintem mindig vannak jó ötleteid írásaid egyébként.:wink::+1:csak így tovább.

5 kedvelés

Nem akarlak elkeseríteni, de a vágott dohányokban ugyanúgy megtalálható a cuccok nagy része. Nincs sok különbség.
Nincs miért szégyellned magad, a dohányzás a Te döntésed és nem hiszem, hogy bárki elítélne emiatt, többségünk “gyógyult beteg”.
Amit hozzá tudok tenni pluszban, az elhatározás mellett sokat segít, ha a régi szokásokat is lecseréled újakra. Iszonyat cigifüggő voltam, nálam ez volt a jutalom, a büntetés, cigi következett ha ideges voltam, és cigi következett ha minden rendben volt… Mindent ehhez kötöttem. Evést, ivást, alvást, a reggeli első és az esti utolsó volt az igazi szertartás. Ezt kellett kiváltani a vapeléssel. Egyáltalán nem lehetetlen. :wink:

10 kedvelés

Köszönöm szépen Szabolcsom! :wink: :grinning:

3 kedvelés

úgy látom 2 vagyunk Szabolcsok itt​:wink::grinning::slightly_smiling_face::+1:de ez jó pl van egy kollégám ugyan,abban a műszakban dolgozunk a raktárban és őt is ugyan úgy hívják mint engem Barna Szabolcsnak de ezt csak érdekesség képpen írtam ide igaz nem ide tartozik csak a névről jutott eszbe egy kis gondolat​:+1::grinning::wink:

4 kedvelés

A cégnél csak a biztonsági szolgálatnál van egy másik Sebestyén Szabolcs, évekig kapta Pozsonyból, ill. Mlada Boleslav-ból a heti, havi programokat egy darabig reklamáltam a kinti kollégáknak, de egyszerűbb volt gondolom nekik a crtl+c - ctrl+v! :slight_smile:

4 kedvelés

ja és még ebben annyi a fura,hogy ennek a Barna Szabolcsnak ugyan olyan kocsija van mint nekem skoda fabia van nekünk csak neki kombi nekem meg a csapott hátú van​:wink::grinning::slightly_smiling_face:úgy,hogy vannak itt fura dolgok de nagyon is.Kérdeztem is tőle kik a szüleid mert lehet eltitkolt rokon ő vagy valami ilyesmi sosem tudni​:rofl::grinning::wink:azóta bent is csak tesónak szólítom.:wink::grinning:de sajna nem vér rokon de már ugy veszem lassan.:grinning::rofl:

4 kedvelés

Miről nem írtam még? :smiley: A cigi gyorsítja az anyagcserét, ami amúgy nem jó, mert leterheli a szervezetedet. Crown betegségnél meg pláne. Igyál vagy egyél rostos gyümölcsöt, a barack és az alma biztosan az, azok felgyorsítják a lenti dolgokat. Bár ilyen betegségnél én nem akarnék semmit gyorsítani… :confused:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga Nem értem…:slightly_smiling_face:azt írtam,hogy te már írtál erről​:slightly_smiling_face:,nem azt,hogy nem írtál​:wink:
Az alma pl.nem magas rosttartalmú,azért ehetem​:slightly_smiling_face:A magas rost tartalmút nem eheti aki ilyen​:slightly_smiling_face:14 éve élek ezzel​:wink:
Félreértés ne essék,az agyamnak kell…hogy attól jobb az anyagcsere​:joy:

3 kedvelés

Néhány éve a munkahelyemre és így hozzám is érkezett ilyen jellegű együttműködési illetve kampány igény. Étrend-kiegészítők dohányzóknak, hogyan minimalizálható a dohányzás hatása, az elektromos cigaretta egészségkárosító hatásai… Sőt még a kozmetikai vonalat is érintette volna. Ugyan a vape tárgykörről akkor szinte semmit sem tudtam, nem ugrottunk fejest a dologba, még ötlet szinten sem merült fel, hogy beszálljunk ebbe a “biziniszbe”, egyszerűen szembe ment mindennel (főleg a józan ésszel) a javaslat. Így aztán kimaradtunk a jóból. :wink:

3 kedvelés

Pont így vagyok én is. Le akarok szokni, de nem akarok leszokni :(. Amikor vapelek, arra gondolok, de jól esne egy cigi. Amikor cigizem, arra gondolok, jobban esne inkább a vape. Ha itthon vagyok, nem gyújtok rá, de a munkahelyemen már a műszak előtti kv-hoz is. Sokszor nem is esik jól, de mégis szívom. Mondjuk elég jól haladok, 30+ év napi 1 doboz után már csak heti 2-3 doboz.
Hajrá, meg tudjuk csinálni!

7 kedvelés

Az eleje nehéz, aztán van aki soha nem tud teljesen elszakadni. Én már attól rosszul vagyok, ha a bagóra gondolok.

De azért érdemes elgondolkodni, hogy tényleg a cigi az oka a dolognak, vagy nem jó a szett/aroma amit a vapehez használsz.

Lehet egy erősebb nic, más íz, nagyobb gőz megoldaná ezt a kérdést rögtön. :+1:

4 kedvelés

Igen, gondoltam erre is. Pár napja jöttek meg az új ízek, és + booster, mert a 6 mg szerintem kevés volt. Mondjuk nem mertem bele sokat rakni, nehogy túltoljam. A 120 ml longfillhez raktam 1 db 20 mg-osat, + a 6 mg-os kész alapot. Asszem, így már jó lesz, péntek du óta nem gyújtottam rá és most nem is hiányzik annyira, mint szokott. És nagyon szemezek az új szettel is, szerintem a jövő hónapban megrendelem… Vagy megvárom, hogy rendelhető legyen az új szín, amit kiadtak, mert ugye egy nőnek az is fontos :slight_smile:

7 kedvelés

Eddig én is azt hittem, hogy ez a szín dolog csak valami női dolog…3 évvel később már nem így gondolom. :rofl:

6 kedvelés

Hát nem szép???

6 kedvelés