Torokfájás a semmiből

Sziasztok!
Mar ket honapja, hogy tobb ev kihagyas utan visszatertem a villanycigizeshez es minden tok jol ment, megy, de.
Egy hete kb elkezdett fajni a torkom, a slukkok utan mintha szoritana vki, a mandulaim erzesre bedagadtak de ranezesre nincs bajuk​:smiley:
Ezzel egy idoben egy afta is kijott a szamban, de azzal evente egyszer-ketszer szenvedek csak furcsa, hogy egyutt jott most ez a ketto.
Semmin nem valtoztattam, egyedul talan a dohanykivonatok amik ujak a dologban de azokat felre is raktam azota.
Csak es kizarolag a Halo Subzero-jat tudom szivni gond nelkul. Minden mastol, de tenyleg minden mastol jon a fajdalom.
Probaltam varialni vattakat es huzalokat de ugytunik az nem szamit.
Most meg varok, szivom a mentolt mert mas nem esik jol. Otletem sincs mi lehet ez de kicsit elszomorit.
Vki jart mar igy?

3 kedvelés

Kanthalt tekertem direkt 2-3 kazanba is miutan elkezdodott, a mentolos kazanbol semmi baj de a kayfun amiben mar mas iz van az ugyanugy hozza a dagado mandula erzest. Az elso gondolatok volt a femallergia mert sokat olvastam rola de ugytunik nem oszt, nem szoroz

4 kedvelés

A kivonatokra gyanakszom, mert az egyetlen uj dolog az volt az egeszben. Viszont az a fura, hogy a 6 izbol 2-3 siman csuszott es amikor bekostoltam egy ujat akkor volt egy kis kaparas, mondom ezt meg hagyom erni es visszatertem a tobbihez. Aztan ra par napra ujra raprobaltam es megint kaparas es elindult ez a szorito erzes is es azota tart is, barmit szivok. Ez a fura, hogy nem adott iznel, hanem mostmar folyamatosan faj.

4 kedvelés

Annyit még meg tudsz csinálni a gyorsabb gyógyulás érdekében hogy többször moss fogat egy nap. Szájöblítő (listerin) és szeptofort szopogató fertőtlenítő tabletta .
És ha esetleg íz vakság lépne fel ez a módszer tokéletesen működik és az íz vakság megelőzésére is tokéletes.

4 kedvelés

Ha masnapra eltunne egy szavam se lenne. De igy, hogy mar egy hete kinoz, kicsit lehoz:(

3 kedvelés

Igen, rajta vagyok. Amugyis felek a fogorvostol ugyh odafigyelek nagyon​:smiley: most direkt gyulladascsokkento dolgokat hasznalok

2 kedvelés

Szia @taligaakos! Amikor kezdtem nekem is hasonló tüneteim voltak! Átálltam 70 es Vg-re. Nekem a szajpadlasom is olyan, hogy mintha megégett volna, főleg ha egyfolytában a számban van. (szüneteket iktattam be) A gyümölcsöst se bírom. A drip tip is lehet baj, megégeti a gőz a szádat. A torok kaparast a magas nikotin is okozhatja. És hozzá kell szokni a szervezetednek, utána már nem fog kaparni. A kivonatosak meg lehet neked tömény, talán kevesebb koncentracioval.

3 kedvelés

Csak eredeti dvarwjaim es kayfunok vannak :(:smiley: de lehet benne vmi

1 kedvelés

70 vg a legtobb lotyim de van 30/70 es 50/50 is itthon, korabban se volt baj ezekkel ugyh ezen nem gondolkoztam. Driptipbol van egy mareknyi es varialom is, illetve mindenen lehuztam a teljesitmenyt, hogy ne meleg gozt kapjak(meg a levegozot amin lehetett tagabbra vettem).
Nem az a magas nikotinos kaparas amit erzek, azt ismerem meg evekkel ezelottrol amikor kiserleteztem, ezert nem ertem igazabol az egeszet

2 kedvelés

Hát akkor szerintem is a kivonatos. Szüneteltesd és meglatod!

2 kedvelés

Igen mas opcio ugytunik nincs, de mar 1 hete nem is neztem rajuk, ez akaszt meg. Mentollal elvagyok, attol nem faj de pl rhe dandy puff amibol literszamra szivtam korabban, most ugyanugy nem okes. Varok meg 1-2 hetet hatha csak ennyire kikezdett az azhad. Megfazasra gyanakodtam meg vagy vmi hasonlora de a fajdalmon kivul nincs tunet ugyh nem valoszinu

2 kedvelés

Lehet covid is, tipikus. Nagyon ajánlom neked a phlogosol száj ecsetelőt, ezzel lehet a sebet kezelni és öblögetni is

2 kedvelés

Ezen az ecsetelon kivul semmi se hasznal nekem ugyh mindig van itthon belole az aftas idokre​:smiley: szorgalmasan kenegetem magam vele de lehet egy oblogetest is kiprobalok a torkomra.
Covidra is gondoltam, az elso talalkozasom vele jo eros torokfajas volt es kb ennyi de akkor megy dohanyoztam ugyh nem volt kerdeses ki koltozott belem​:smiley:

2 kedvelés

Lehet kicsit visszaszoritom akkor a szipakolast, koszi a tippet

2 kedvelés

Én már nem számolom mennyin túl estem és ez a száj és torok égés jelentkezett, de nem voltam beteg, mert leöblögettem ezzel a gyógyszerrel meg pálinkával :joy:

5 kedvelés

Valoszinuleg az orvos ha megtudna, hogy a robbanos cigit szivom semmi mast nem tudna ajanlani csak azt, hogy fejezzem be vagy meghalok a kukoricas tudotol ezert tobbet segit az itt kapott info​:smiley: de ha nem javul 1-2 heten belul akkor nyilvan beulok a varoba, azert hulye nem akarok lenni

4 kedvelés

Koszonom szepen!!:grin: Neked is

2 kedvelés

Sőt, azonnal vissza az analógra, mert bár az ecigiről nem tudunk még semmi rosszat, az analógról legalább biztosan tudjuk, hogy rákot okoz. :rofl:

Jobbulást!

3 kedvelés

Megvan, az alap az. Maradt egy kicsi alapom az uccso adagbol amit a kivonatokhoz vettem. Kevertem belole most mentolost, ez az. Az alap a szar​:smiley:

5 kedvelés

Onnan akkor nem veszünk :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jobbulást​:fist_right::fist_left:

3 kedvelés