Nikotinmérgezés torokfájás

Sziasztok.
Nos sikeresen kaptam némi mérgezést. Szédülés, csillapíthatatlan fejfájás, torokfájás és köhögés… szerencsére ezek után vettem észre h baj van szal leraktam a készüléket (Vaporesso gen80s itankkal).
Nos a problémám és a kérdésem minden elmúlt már csak ez a torokfájás… na az nem … 6% nik. Szívtam most vissza állok a 0% de ahogy szívok egyett érzem h dagad utánna befele a torkom. Ez meddig lesz? Mutassam dokinak vagy van valami praktikátok? Illetve 3napja nem nyúltam hozzá érzem h kezd jobb lenne de nagyon lassan és bevallom hiányzik a “mozdulat” és a gőz… 55w 0,4ohm proval használtam.
Köszönöm ha segítel.

Szia​:smiling_face:Mennyi ideje szívod?

Szia ezt a készüléket 1 hónapja előtte egy Eleaf Ikuu lite volt ( azzal semmi baj nem volt csak erosebbre vágytam)

1 kedvelés

Nem a készülékkel van baj :smiling_face:
Azért kérdeztem mióta szívsz ilyen nic. Tartalmú liquidet.
Előtte nullásat szívtál gondolom és ha azzal nem volt gondod…….
Ha dl a kazán akkor az már úgy szerintem sok lesz bele​:wink:
A nagyobb teljesítményű modhoz nem kell emelned a nikotint.

3 kedvelés

0% meg 3% 6ost még nem de ezek után nem is fogom… viszont ezzel a torokfájással kit kezdjek ? :pensive:

Csak azért szívtam mert kaptam a modhoz gondoltam az a 3% különbség nem.nagy… hát de nagy :smile:

2 kedvelés

Az elmúlik​:smiling_face:de miért akarsz “erősebbet?”

A túl meleg gőz, illetve a PG is okozhat torokfájást, amúgy alig veszed észre, és már megvan.
Érdemes sűrűbben iszogatni is közben…

3 kedvelés

Ok.az ikun ugyanaz a kazán volt? Akkor így kérdezem !

1 kedvelés

Nem, kis 20w mtl készülék https://ecigaretta.eu/termek/eleaf-ikuu-lite-gs-lite-2-ml-e-cigi-keszlet

mennyit vizet iszol?

1 kedvelés

Napi 2-3l minimum.

1 kedvelés

Az itank az dl:smiling_face:abban sok legalábbis még nekem is a hatos .
Ezért van tele a szád gőzzel mert DL.

Igen igen. Ezzel tisztába vagyok :slight_smile:

Akkor full egyszerű,ne szívd azzal a hatos levest :wink:

1 kedvelés

Köszönöm, ez oké:grin::smile:. Egyenleőre kérdésem a torokfájással lenne kapcsolatban. Forduljak orvoshoz vagy várjak a megváltásra vagy tudtok valami praktikát? :grin:

Írtam fentebb, mi lehet még.
Idővel elmúlik, iszogass sűrűn keveset. :+1:és 1-2 nap alatt elmúlik.

1 kedvelés

Rendben, köszönöm

1 kedvelés