Fura torok bajok

Sziasztok,

Kb. Másfél hónapja kezdtem átállni e-cigire. Elf bar-al kezdtem és megtetszett, utána gondoltam, a környezetre nézve jobb ha tölthető e-cigire váltok, illetve nem utolsó sorban a pénztárcámra nézve is jobb lesz. Nem sokat keresgéltem, Elfbar rf350-et vettem, de kb. 1 hét után rájöttem, hogy ez mind liquid mind akkumulátor kapacitásban kevés lesz. Rendeltem is egy joyetech evio c-t, ami tetszik is minden tekintetben, több levegő, de nem túl sok, jobb ízek, stb. 1 hét alatt megszűnt a napi 3-5 szál cigi is, az elmúlt 2 hétben összesen 2 szál cigit szívtam el, 1-et sörözés közben :smiley: 1-et pedig, ma mert kíváncsi voltam milyen alkohol nélkül :slight_smile: - egyébként nem volt jó -. Viszont 2-3 napja fura érzés van a torkomban, nem kapar, nem kell köhögtet, inkább olyan érzés mintha valami váladék lenne rajta és biztosan van is, mert néha a hangom is megváltozik. Ha tüdőből próbálok köhögni nem igazán szakad fel semmi, csak akkor ha “köszörülöm” a torkom,de akkor is csak valami minimális “váladékot” érzek - hozzáteszem, szerencsés alkat vagyok, mert a cigitől sem köptem ki a tüdőmet soha - ettől függetlenül elég zavaró,ami mostanság történik mert kb. 10 percenként kell “köszörülni” a torkom - és nem értem mi ez?! Tisztul a tüdőm és onnan jön fel a váladék, vagy épp ellenkezőleg és most sokalt be szervezetem a PG-től? Cseréltem porlasztót is, biztos ami biztos, nem-e esetleg az van beégve, de nem javult a helyzet. Most nic sóval próbálkozom, hátha javít, de gondoltam megkérdezem valakinek volt-e hasonló tapasztalata!?

Csak pár tipp: Nem tudom milyen PG/VG arányú liquidet szívsz, de érdemes tesztelni minél nagyobb VG többlettel is…akár 95%ig is elmehetsz. Jön a nyári forróság, jobb is ha sűrűbb a leves :slight_smile:
Ha nem változik semmi akkor a huzal is okozhat még allergiát (ha ez amúgy az)…érdemes más anyagra tesztelni.
Aztán az aroma is okozhat galibát egyeseknél…szóval váltogatva az ízeket ki lehet szűrni a számodra rosszat. Kezdve a tesztet az aromamentes liquid-del.
Ha semmi sem segített akkor kizárásos alapon már csak a nikotin marad…vegyél máshonnan.

1 kedvelés