Torokfájás a semmiből

Hat nem bizony, pedig eddig csak toluk vettem:( szomi
Na m1

2 kedvelés

Orom az uromben: kiugrottam melozni a belvarosi zuccakra 6-7 korul es a melos pioneert az uj alappal keszult mentollal toltottem meg. Most ertem haza es nem haltam bele hogy nem azon keresztul vettem a levegot mert az elso slukknal majdnem beokadtam az izetol​:smiley:
Fogyasztas visszafogva(kicsit mondjuk feszulten tekeresztem de na)

1 kedvelés

Update
A torokfajas maradt sajnos, megse az az alap volt a ludas. Furcsa erzes, mintha beszukulne kicsit a torkom a slukkok utan es taknyos is vagyok amiota ez tart de kohoges pl nincs.
Mehprobaltam szuneteltetni az ecigi dolgot es atallni erre az idore az iqos-ra (dohanyboltban meloztam 2 evig, ingyen kaptam a keszuleket anno) de ugyanugy “szukul” es faj a torkom tole ezert gondoltam raprobalok a cigire. A cigitol semmi fajdalom nincs, bar borzalmas az ize​:smiley:
Most vg es pg erzekenyseget fogok tesztelni, hnap itt van a 100% vg es ha az nem akkor jon a 100as pg.
Jo lenne mar ujra gozolni:(
3 covid teszt negativ, ugyh az se lehet

4 kedvelés

Nekem az első 3-4 napomon volt, amikor átálltam. Illetve 1-2 alkalommal, amikor túlszívtam magam…(ez nálam 10 ml feletti adag volt).

1 kedvelés

Jó reggelt. :slightly_smiling_face:

Múltkor volt valami tömeges megbetegedés. Nekem a lányom hozta haza a suliból, a torkunk ugyanígy fájt, járt hozzá még egyéb tünet is, fejfájás, fáradékonyság, orrdugulás, s.t.b… Te pedig sok emberrel érintkezel nap mint nap, én nem vetném el a gondolatot, hogy simán csak megfertőztek. :confused:

Múltkor azért nem írtam, mert úgy tűnt megoldódott. Remélem hamarosan jobban leszel. :hugs:

5 kedvelés

Kezdek erre gyanakodni en is. A faradekonysag nagyon feltuno, csak mivel egy jelenleg meg diagnosztizalatlan kronikus csodaval szenvedek egy eve aminek idoszakos tunete a brutal faradtsag ezert nehez eldonteni mit mi okozhat.
Kicsit szomoru vagyok, hogy szegeny gepek ott porosodnak a lotyikkel, de volt mar ennel nehezebb is​:smiley:
Remelem en is, hogy lassan vege es koszonom!:grin:

2 kedvelés

Ujabb update hatha vkit erdekel
Megjott a 18as 100%vg, ovatosan de slukkolgatom. A torokszoritas enyhult es a fajdalom is halvanyodik. Viszont szerintem csak jol beszopattam magam es csak egy kezdodo megfazas alcazta magat​:smiley:
A pg tartalmi lotyik is ugyanugy viselkednek bennem mint a 100as vg. Jo esellyel kigyogyulok ebbol es mehet tovabb a moka.
Ezert ma megyek es megajandekozom magam 18350 akksikkal hogy az ehpro-t zsebbaratta tegyem​:sunglasses:

7 kedvelés

Szerintem is a náthát szívtad meg. Amikor kezdtem, ugyanígy jártam. Mindenféle algériákra gondoltam, már 18650 allergiára is…:grin:aztán átszaladt egy 5 napos takonykór, és minden rendben. Pedig én vagyok az egyik legPGsebb a fórumon…

1 kedvelés

Az volt a fura, hogy a slukkok utan fajt nagyon es szukult a torkom. Valszeg irritalr volt es a maradek nedvesseget is elvettem tole minden cuppantasnal

2 kedvelés

Szerencse, hogy analóg után is mindig ittam. Így megmaradt, hogy x időnként folyadék kell. Mert tényleg szárít különben. Maga a szájon át belégzés is.

2 kedvelés

En is mindig bontottam vmit a cigi melle korabban, meg a melo miatt amugyis nagy a bevitel. De most kifogott rajtam​:smiley:

2 kedvelés

Sziasztok!
Visszatertem a rejtely teljes megoldasa utan​:smiley:
Szoval, csak nem szunt ez a fajdalom, szoritas, akarmi.
Mar masfel eve jarok orvoshoz egy lehetseges autoimmun betegseg felbukkanasa miatt es most orvost valtottam egy hettel ezelott mert a korabbi mar nagyon elvakultan a sajat igazat akarta bebizonyitani.
Az uj orvosom elso dolga volt ultrahanggal ranezni a nyakamra, pajzsmirigy gyulladasom van. Kitudja miota​:smiley:
Jo esellyel osszefugg a masik problemammal, amit szinten elkezdtek uj iranybol megkozeliteni a korabbi “lehetseges” diagnozis helyett.
A mentolos liquid azert nem irritalt, mert allitolag van a belelegzett mentolnak egy kis erzestelenito, zsibbaszto hatasa. Erre rajon a kialakult panikbetegsegem is ami felerositi a szuk-torok erzest.
Szoval minden korabbi vadam az alapokkal kapcsolatban targytalan, az erzekenysegem pedig pg es vg helyett a gluten fele ment el​:smiley:
Hosszu harcot kezdhetek most lezarni, a torokproblema megjeleneseben es ezaltal a valos helyzet es betegseg megkozelitiseben pedig nagy szerepet jatszott az ecigi.

8 kedvelés

Gluténérzékeny lettél? :flushed:Az nem valami klassz…lányom és a volt feleségem is az kb tizen éve .
Már vannak boltok ahol tudsz vásárolni g.mentes termékeket,diéta ez a lényege.
Tudom ez sokba kerül de lehet vele élni,kitartást :fist_right::fist_left:

6 kedvelés

Azért igen szerencse a szerencsetlensegben. Mindenesetre örülünk neki hogy megtudtad és így tudod kezelni, reméljük, a dolgot! :blush:

6 kedvelés

Mielőbbi gyógyulást és jobbulást kivánok. :v:

8 kedvelés

Az eddigi opcio az ibs volt, amirol feleannyit se tudnak mint a glutenerzekenysegrol. Sokfele dietat probaltam ugyh ha fix a dolog nem lesz uj a tudatos eletmod​:smiley: En mar barmit megtennek, hogy ennek vege legyen.

3 kedvelés

Talan vegre itt a vege, vegre​:smiley: koszonom!

2 kedvelés

Koszonom szepen, rajta leszek!

2 kedvelés

Szia. Köszönjük, hogy tudattad velünk! Nem semmi amin végig mentél. De mostmár Tiéd a pálya! :blush::metal: Kitartást kívánok, és újra üdv köztünk! :heart:

4 kedvelés

Koszonom!:blush::grin: Innen mar csak feljebb van, most en jovok​:sunglasses::smiley:

6 kedvelés