Tisvapo. it oldal, átverés?

Sziasztok ! A fent említett oldallal kapcsolatban érdeklődnék azoktól akik rendeltek onnan.
Hétfőn rendeltem telefonon tőlük 258 euro-ért banki átutalással(sepa) otp netbankból. Minden adatot ezerszer ellenőriztem mielőtt utaltam volna, megtörtént le is vonta tőlem a 98.000 ft-ot. Kedden érdeklődtem náluk, azt írták aznap délután kell megkapniuk. Se email, se üzenet, semmi. Ma reggel megint megkerestem őket. Ledöbbentem a választól, azt mondják csak 158-eurot utaltam, kell még 99. Elküldtem a visszaigazolást nekik, képernyőfotót az utalásról. Még nincs válasz. Valaki járt hasonló cipőben? Tényleg lehúznák az embert ? Köpni nyelni nem tudok hirtelen

Adj nekik időt! Én még nem rendeltem innen, de ha jól rémlik, van fórumtárs aki már igen. Tuti, hogy nem kamu oldal.

Eddig ilyen gond nem volt velúk…

Nem is akartam hinni a szememnek.

Nincs valami korlátozás be állitva a számládon?

Már pár darab 200 euró feletti rendelés volt tőlük,
szintén OTP, minden rendben volt 1 héten belül hozta a GLS.
(igazából pont itt van a lényeg, ha probléma van azt hogyan kezeli egy webshop)
Légy szí, ha lesz valami fejlemény (akár pozitív akár negatív) azt is oszd meg
ha kérhetlek .

Tisztelettel

1 kedvelés

Drukkolok neked és várjuk a fejleményekről a beszámolót

1 kedvelés

Tudtommal nincs, le is vonta a teljes összeget tőlem.

Rendben. Bàr eddig nem túl bíztató, remélem csak elnézték

Reméljük csak elnéztek valamit…kiváncsi vagyok én is mi lesz mert én is már pár 100 eurót elköltöttem itt.

1 kedvelés

Azért ettől még lehet a webshopnak is igaza.
Jelezd az OTP felé is a problémát, hibázhattak ők is és a fogadó bank is(ott te nem, csak a webshop tud érdeklődni, illetve a küldő bank).
(nem hatóság, ha gondod van élj a jogaiddal)

Tisztelettel

1 kedvelés

Persze. De azért gyanús, hogy egyrészt nem jelzik felém, hogy heló, nem utaltad el a teljes összeget hanem csak csendben “várnak?” . Amikor megkeresem őket akkor sincs javaslat vagy bármi, csak ennyi, hogy nem utaltam el mindent. Pedig mikor 3 napja érdeklődtem akkor is elküldtem a visszaigazolást nekik. De igen, felveszem a bankkal is a kapcsolatot.

2 kedvelés

Tudom nem kellemes, de lehet hogy a végén még ajándékot is kaphatsz :slight_smile:
(és mint írtam fentebb, a probléma kezelésében is megmutatkozik mennyire korrekt az adott cég)

Tisztelettel

A bankot sikerült elérni, ők is megerősítették, hogy a teljes összeg elment.
Gondolom akkor jövőhétig várhatok, csodás hétvége :smiley:

Nem irigyellek…együtt érzek ha ez számít…

3 kedvelés

Ez már így valami :slight_smile:
Igen Hétfőn érdeklődj a fejleményekről az olaszoknál,
közöld velük az új fejleményt.
Ha még mindig állítják hogy ennyit írtak jóvá,
akkor kérd meg őket hogy érdeklődjenek a bankjuknál.
Most milyen platformon kommunikáltok?

Tisztelettel

Messengeren eddig, de most duplikáltam már az üzenetet, elküldtem a honlapjukon is az ügyfélszolgálatnak.

Az OTPvel ?

Tisztelettel

Nem, nem. A tisvapo-val. Otp-t telefonon hívtam ezen a 06 1 366 6666 számon, meg is lepődtem, hogy kapcsoltak valalkit.

8-10 szer legalább rendeltem tőlük, még soha nem volt gond. Remélem megoldódik a problémád

6 kedvelés