Online vasarlas

Segítségeteket szeretném kérni online vásárlás terén.
Ha én online szeretnék vásárolni es a termék ára euro ban van megadva vagy esetleg dollár ban akkor hogyan tudom megvásárolni a terméket át utalással.
Utánvétel legtöbször nem lehetséges. (Gondolom.)
Szoval hogyan valtom át a pénzt forintrol más valutára.
Előre is köszönöm.
Soha sem rendeltem igy.
Biztonságos igy az átutalás?

3 kedvelés

Szia,

Én mindenképpen ajánlom virtuális kártya (pl. Revolut) használatát külföldi, kínai webshopnal. Az atvaltassal nem kell foglalkoznod, a bankok megoldják.

7 kedvelés

Szia,Pay-pal számla biztonságos görögbe utaltam semmi gond nem volt .
Beírod a megfelelő összeget euroban ,dollárban ,amit kér és átváltja neked forintra utalás és örömteli várakozás​:grin:
No para szinte mindíg így szoktam utalni :blush:küldenek e-mailt ha megkapták,utána is ha elküldték​:blush:

6 kedvelés

csak várni kell :rofl:

3 kedvelés

Már magyarországon van :stuck_out_tongue_winking_eye:tudok mindent isssss​:grin::grin::grin:csak ez a fránya hétvége meg az ünnep…jön mááár​:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

vagy pl ott vannak a csehek ugye ott utánvétt van nálluk.:blush::wink:vagy ahogyam @Zolika írta pay pallal megy minden már álltalában.

3 kedvelés

Gyanús vagy te nekem @Zolika! Mit rendeltél?! :joy:

1 kedvelés

igaz én is akartam már kérdezni ha nem titok​:sweat_smile:

3 kedvelés

Semmit ,semmit :thinking::thinking::thinking::thinking:drip tipet :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Már bontom is… :rofl: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Meg esetleg még valami egyebet mellé? :joy:

2 kedvelés

én nem hiszem,hogy csak drip lenne az​:joy:nem vagy te olyan @Zolika hogy csak drip et vegyél​:wink::sweat_smile:

2 kedvelés

Alsónémediben van…közel van hozzád​:grin:

1 kedvelés

Megyek úgyis tankolnom kell :rofl:

3 kedvelés

Ja…lehet, már nem is emlékszem​:grin:de tudni fogtok róla​:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

2 kedvelés

Annyit nem adnak :flushed:shellnél elfogyott a gázolaj ,ne busszal menj !
Ja,de abba befér a csomagom :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

@anon98331404 Nyugodtan vásárolhatsz rendes kártyával is, ha lehetséges, akkor dollárba tegyed, mert most az euro nagyon magas. Különben a bank váltja át neked automatikusan!

5 kedvelés

Akkor azzal megyek…futót is vigyek?

2 kedvelés

Elég a hátizsák a buszra​:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Mit vehetett :thinking: :thinking: :thinking:

2 kedvelés