Tisvapo utalás?

Sziasztok, segítettetek kitalálni milyen tankot vegyek, honnan vegyem, és a végén még mod is került a rendelésbe. Csak van egy bibi, 90 eurókáért vásárolnék, tisvapo-ról és bejelöltem a kártyás fizetést, leadtam a rendelést, viszont mikor beírtam a címemet nem figyeltem hogy ekkor már csak banki átutalással engedett fizetni. Mivel gondoltam én vagyok túl fáradt, gondoltam megismétlem a rendelést, és majd írok nekik email-t hogy az első rendelésem vegyék tárgytalannak, aztán ekkor vettem észre, h hoppá a cím megadásakor pirossal jelzi hogy csak utalással tudok perkálni. Ezzel sem lenne gond, ha eltudnám netbankon utalni, de nem tudok nemzetközi utalást indítani. Az visszaigazoló emailben láttam már hogy huncutság van, tök más infók vannak az utaláshoz, meg is néztem mi micsoda, aztán még az is beugrott hogy én ezt tanultam is…de most akkor hétfőn csattoghatok a bankba utaltatni nekik? Nekem kell az a rendelés :face_holding_back_tears:

Telebankon keresztül nem tudod elintézni?
Sajnos egy ideje nem engedi a kártyás fizetést. Nem tudom összeg határhoz van kötve, vagy a címzett lakhelyezehez.

Bizti h nem összeghatárhoz hanem címhez, ugyan is ez a piros szöveg akkor jelenik meg mikor bejelölöm Magyarországot a szállítási helynek.

1 kedvelés

Én mindig utaltam, otp. Az eus utalást szoktam választani.

1 kedvelés

És ezzel az új netbank platformmal is tudtál? A régin emlékszem h lehetett, de ezen nem találom a megfelelő menüpontot :joy::sweat_smile:

Ha megnézed, csak Olasz-ba engedi a kártyás fizetést, a többi országba csak banki utalás van sajna, a múltkor én is ezen akadtam fel. Aztán mivel Revolut-e kártyám van azon belül elment a banki átutalás hibátlanul. Szerintem hétfőn meny be a bankodba utalni, és ha már ott vagy kérdezd meg a netbank platformmal mi is van ilyenkor.

Nem appon csináltam, lépjél be a webbankba pc-n, ott biztos lehet.

Ha van Revolut-od akkor onnan egyszerű lenne…olcsó pénzváltási költséggel. Nem reklámnak szántam, de én itthoni bankszámlát csakis Revora történő pénzfeltöltés miatt tartok.
Amúgy meg kapja be a tisvapo :rofl:

Ja, megvan, sepa utalás kell, azzal szoktam.

Meg kell adni a bolt címét és tel számát is hozzá. :point_up:t4:

Csak pc-én lehet a K&h-nál…

1 kedvelés

Nincsen revolutom, de akkor lehet hogy lesz. :tired_face:

Mármint akkor ezt pc-n webfelületen?

1 kedvelés

Nekem is forint számlám van mobilon nem lehet valutával vásárolni de pc-én a banki felületeden lehet…

1 kedvelés

Köszi szépen skacok a gyors választ, holnap áttanulmányozom a lehetőségeket, addig hátha eszembe jut a netbankom jelszava :rofl:

Mobilbankba meg tudod nézni…

Nem a feleségem vagy véletlenül? :thinking: :sweat_smile: :joy:

Arra emlékeznék, mellesleg úgy tudom feleség sem vagyok :rofl:

A jelszót? Azt nem hinném…

1 kedvelés

Az utalásra gondolt sztem. De ahoz kell a jelszó :joy:

1 kedvelés

én is utaltam a tisvaponak,el kell menteni partnerként a tisvapot és ibankra mehet az utalás,én euroban utaltam és euroban érkezett meg a tisvaponak.:wink:

1 kedvelés