Emporiopan.it,egy korrekt olasz webshop

Figyelmetekbe ajánlanám ezt a boltot.Nagyon komoly a kivonatos dohány kínálatuk,és gyakorlatilag minden hétvégén 20%-os akció van az aromákra,liquidekre.Az áraik olyanok mint a többi olasz shopban,sajnos a szállítás is hasonlóan drága(14 Euro).Klónokat viszont nem árulnak.Többször rendeltem már tőlük,teljesen megbízhatóak.

12 kedvelés

Köszönöm majd át nyálazom :slight_smile: bár pont ma rendeltem 150 eu ért úgy hogy most pihi :slight_smile:

2 kedvelés

na még egy webshop lehet nézelődni akkor​:grinning::grin:meg persze vásárolni is​:sweat_smile:

1 kedvelés

Hát elég gyér a hárdver felhozatal, most lapoztam végig, legalább a 80% out of stock. Nem mintha 300 euros modokat és 150 euros tankokat akarnék venni. :grin:

5 kedvelés

Pont ezt nézzem én is :slight_smile:

1 kedvelés

Én is csak az aromák miatt ajánlottam.Bár a Pico Squeeze-emet itt vettem 14 Euróért. :wink:

8 kedvelés

Megbízható bolt a Stratum modom itt vettem…a 20% az alap mindig van valamire…

4 kedvelés

3 kedvelés

sziasztok most is van akció itt az olaszoknál​:blush::wink:

2 kedvelés

Minden hétvégén.

1 kedvelés

Sziasztok.
@Janchee @Szabolcs_Barna @Janos_Groszeibl @penem
Esetleg valami ötlet…
Köszi

Én utoljára még decemberben rendeltem tőlük.Mindig PayPal-al fizettem,de úgy látom,hogy az már
nem működik.Milyen kártyával próbált fizetni?

Mastercard - G pay

1 kedvelés

Így nem merek nekik utalni, mert azt is gondolhatom, hogy nem szállítanak Magyarországra… de nem jeleznek vissza

Debit card vagy hitel kártya?A debit-el szokott probléma lenni.

ööööö ezt pontosan nem tudom, mit jelent :slight_smile: “rendes” bankkártya (amire a fizetésemet kapom) digitalizálva G Pay re

Szia.
Én csak kimásoltam ide hátha hamarabb észreveszitek, meg megpróbáltam azokat megjelölni akik szokták olasz francia shopból rendelni.
Köszi szépen

Jaaaa, nekem fel sem tűnt, hogy én válaszoltam helyetted, bocsi

A kártya jobb felső sarkába van írva,hogy debit vagy credit.

tényleg ott van! sose néztem… debit :smiley: