Ti melyiket vennétek? 🤔

Sziasztok!:blush:
Nagyon nagy dilemmában vagyok, hogy melyiket vegyem meg.
A Berserker most nagyon jó árban van, de félek tőle hogy a vattázással szívni fogok, még mindig nagyon béna vagyok ebben az építésében :confused:


3 kedvelés

Úgy gondolom mind2 tank jó.Nekem a Bersi van ezek közül.A mini is.Nem nehéz és nem rossz vattázni.V4-em van,azt sem nehéz vattazni​:slightly_smiling_face:A Bersit jobban szeretem ízvisszaadás szempontjából​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm szépen :blush:
Hajlok a Berserker felé az árra miatt, ha valami gáz lesz tudom, hogy itt segítségre lelek.

5 kedvelés

Hm hülyeséget írtam sry :rofl:


Ha valakinek ki van használva, akkor nekem igen… Folyton a kezemben lóg valamelyik. Hol ez, hol meg a dvarw. Nincs gondom vele. Első építés, tökéletes menet…

5 kedvelés

Nekem mindkettő van és mindekettőt szeretem.
A Bersi TH-sabb.
Ekkora árkülönbség nem indokolt.

2 kedvelés

Két tankom van: Berserker V2 és Ares II. Ha választani kéne, hogy melyik maradjon, gondolkodás nélkül a Berserkert tartanám meg. A tekerést, vattázást idővel és segítséggel meg lehet tanulni könnyen (ezuton is köszönöm a helyieknek a sok segítséget!).
Hamarosan be fogom szerezni a Berserker V3-at is.

5 kedvelés

Berserker lett 23 euro ért nem volt szívem ott hagyni, amúgy is idézőjelben bakancslistás volt.

3 kedvelés

nekem ez a bersim van 1,4 afc vel 2,5 magon van a tekerés jó féle nem rossz kis mtl tank ez szerintem.

4 kedvelés

Egy nyugodt pillanatban neki ugrok. Addig olvasgatok itt mik a praktikák hozzá hogy jól muzsikáljon.

5 kedvelés

Hogy szoktátok az új szerzeményéket elmosni szakszerűen?

én pl ezt a tankomat nem mostam el ahogy jött meg is tekertem igaz át néztem de nem mostam el az új tankot.:blush:

én nemsokára lehet meg is tekerem majd tolok neked ide képet hogy szoktam ezt a tankot meg tekerni hátha segít az is​:wink:meg mennyi vatta kell bele.

2 kedvelés

Akkor megvárom, nem ugrok neki.

2 kedvelés

Biztos mindkét tank jó. Nekem az Expromizerek bizonyítottak, nem folyik, nem is tudna semmilyen helyzetben. Ez fontos. Már, amennyiben hurcolászod, melóba viszed, stb…Felső levegőzés, lékontroll. Extenderrel bővíthető 4 ml-re, ha szükséges. Külön kell rendelni. Jó íz és a legjobb th. Könnyen építhető.
Bírja a strapát, akár 30 watt, igazi dohányos mtl tank. De remek az ízvisszaadása desszerthez is.
Tartalék o-ring szettet rendelj mellé ha lehetséges. (Nekem ez maradt el…).
Az Exvape.de oldaláról direkt rendelhető minden.
Kiválasztható Magyarország is, most maileztem velük, eddig ez gond volt.
Nem a legolcsóbb, de nagyon jó termék szerintem. Masszívak.
Nekem a hurcolós “cigis” tankok mind ezek.
V4 és v5.

Remélem én is csak jól összezavartalak… :grin:

4 kedvelés

Ááá majd legközelebb kb 2-3 hónap múlva talán, most élvezkedek a Bersivel, relémel az lesz :blush:

5 kedvelés

Szia,

A v3 vásárlása előtt olvass/nézz róla teszteket. Sajnos problémás konstrukció lett. Csak egy jotanacs. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Néztem 1-2 tesztet de nem találtam benne semmi kivetni valót. Az RTA tankjaim csak itthon használom, rohangászósnak a Zenith II-t.
Szerinted mik a konstrukciós hibái?

1 kedvelés

ennyire sikerült építeni hátha segít ez ni80 28ga 5 menet​:wink::blush:




4 kedvelés

Ez nekem nagyon tetszik. Örülök neki nagyon, hogy megvettem. Bár kedves férjem
-ezt még is minek van már kettő, én meg mondtam neki hát ez a legnagyobb probléma, hogy csak kettő van és nem is a szívem csücskei. Vele jól kifogok jönni úgy érzem.

6 kedvelés