Berserker v2 mini mtl rta

Sziasztok.
Lapul-e valakinél a fent említett tank,mert nem használja?
Elsősorban ss-t szeretnék.

Amúgy,ha a neten rendelnék,honnan tudom,hogy eredeti vagy klón?

2 kedvelés

Én is tőlük vettem,és ez tuti eredeti:
https://www.vaporism.cz/vandy-vape/vandy-vape-berserker-mini-v2-mtl-rta/

9 kedvelés

Képzeld el, nekem pont SS van és nem tetszik a kinézete :slight_smile:
Viszont annyira szeretem, hogy nem adom :laughing:

7 kedvelés

Köszönöm​:slightly_smiling_face:Itt néztem.Ennél kedvezőbben nem nagyon lehet közeli shopból venni?:see_no_evil:

1 kedvelés

1350 Forint a szállítás,és 2-3 nap alatt itt van.Utánvéttel kell fizetni.Egyébként ez a tankocska megérné még a dupláját is szerintem.

6 kedvelés

ehez van fém palást is ahogy néztem ezt a tankot de ha pl avval használja az ember hogy látjuk a leves mennyiségét a tankban​:thinking:.Meg lehet jövőhónapban beszerzek én is egy ilyen tankot de csak akkor ha jó íze van​:wink::sweat_smile:mondjuk tetszik az ss színű úgyis régen vettem már tankot​:sweat_smile:El kell kezdeni valahogy az új évet

7 kedvelés

Ízre nem fogsz csalodni mert az egyik legjobb ízviszaadású rta a ketegoriájában :wink::slightly_smiling_face:egyedűl a tekerésre kell odafigyelni ,:wink:2,2.5 magon nagyon ott van és space coilozást is szereti …

9 kedvelés

Jó íze van. Meg a liquidnek is, amit beletöltesz :sweat_smile:
Szerintem érdemes rárepülni. Fémpalástal meg még jól is néz ki, de értelme zéró. Szerintem max marketingértéke van.

4 kedvelés

Igen marketing fogás a gyártó részéről a fém palást … viszont azért neh felejtsük el hogy azzal használva nehéz detektálni mennyi leves van még benne​:sweat_smile::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Épp ezért mondom :slight_smile:
Használti értéke nincs, lehet nézegetni, hogy milyen szép rajta a gravírozás :sweat_smile:
Pedig én nagyon akarnám, de már a gondolattól is bevérzik az agyam, hogy nem tudom, hogy áll a leves.

5 kedvelés

a sourcemoron néztem csak nem tudom mennyit is kell várni az előrendelésre azon az oldalon​:thinking:

2 kedvelés

Hát azért azt észre lehet venni mikor fogy a leves mert elkezd szörcsögni jó esetben a vaper már uttána tölt viszint a dryhittnél már tudatában lesz hogy ooo kellene tölteni​:sweat_smile:

7 kedvelés

Győzz meg! Akarom :laughing:

5 kedvelés

Én jobb szeretem látni mennyi van benne,mint hogy a vatta ízét érezzem :rofl:

6 kedvelés

Jogos :sweat_smile::wink:mert azért jobb a leves mint a dryhitt :sweat_smile:

4 kedvelés

Sőt,nálam a füstös és a sárga palástok is úgymond …mumusok :grin:

3 kedvelés

Hát azért azon még átlátszik.
Nekem most az jön be, hogy fém és az alján egy vékony pyrex kémlelőgyűrű.

5 kedvelés

Öreg vagyok már :rofl:alig látom,csak érzésre szoktam szívni :grin:na jó…azért az olyan tetszik ám nekem is csak annyira nem a barátom​:smiling_face:

4 kedvelés

Szzzzzerintem meg vatta ízű liquidet kell bekeverni a tankba és fémpalást/dryhit probléma megoldva:

  • Má’ fél órája könyöklök a tűzgombon és még mindíííg fííínom, de mé’ nem gőzül???:rofl::nauseated_face::innocent:
6 kedvelés

https://www.cigabuy.com/-p-20622.html
Sub-Total: $23.76
Deutsche Post(Liquid Pod): $8.89
Total: $32.65 :wink:

K.b.10 nap,és nálad a tank. :slightly_smiling_face:
(szaraxik a szerverük,nem biztos,hogy elsőre meg tudod nyitni).

3 kedvelés