Expromizer - kipipálva

Hát ez is meglett. Egész szépen alalkul az MTL palettám.
Asszem most egy jódarabig nem is lesz szükségem ilyesmire.

(@Ispy légyszíves tedd a kezed a szád elé, nem akarom látni a gúnyos vihogásodat a fogadkozásaimat illetően :sweat_smile: )

10 kedvelés

Figyelj bro, én eladtam az asmodus colossalt, mert minek ennyi mod, mennie kell, erre most vettem egyet CB-ről, szóval én részemről inkább kussban maradok. :grin:

Itt már nincsenek szabályok! :sweat_smile:

Ja, egyébként meg királyul néz ki :+1:

5 kedvelés

Szép! :heart_eyes: Használd egészséggel! :slight_smile:

2 kedvelés

Ezt már nevezem :laughing:

Erről eszembe jutott Nikki Sixx, aki annak idején kilószámra húzta le otthon a budin a kokót, mert mindjárt jönnek a rendőrők és elkapják miatta. De sose jött senki, ezért kisvártatava hívta a dílert egy újabb adagért.
Szerintem az agyad ugyanazon terülteén található a viselkedésminta fészkes gyökere :joy:

7 kedvelés

Nincs vigyorgás csak mosoly, mert örülök annak, hogy bővült a készség készleted. Ha teheted számolj majd be a tapasztalataidról. Remélem beválik.

2 kedvelés

Ó,de mesés​:heart_eyes:

1 kedvelés

Már meg is tekertem :slight_smile:

Első benyomások:
Ez bizony ízig-vérig MTL. Teljesen nyitva is MTL marad, viszont zárva sem horpad a homlokom. Mintha kitalálták volna, mi az ideális, a légbeömlővel meg finomhangolhatod. Momentán ezzel az én ízlésemet eltalálták, a cserélhető afc-sekből is mindig a középutat választom, így most nem is hiányzik, hogy itt ilyen legyen. Mondjuk helyette betehettek volna még egy driptip-et, vagy egy csokitortát vagy valamit.
Íz/gőz tök rendben van.
Amin meglepődtem, hogy nagyon simán jön belőle a gőz, semmi szörtyögés vagy ilyesmi.
TH az így első ránézésre átlagos, de ez ízlés kérdése. A legutóbbi beszerzésem egy Berserker volt, na annak van TH-ja rendesen, sőt a tankjaim közül ebben a témában az viszi a pálmát. Ami ott érezhető TH-t produkál, az itt selymesen csúszik. Szóval úgy néz ki, keverésnél el kell döntenem, hogy miből fogom pöfékelni. Majd valami durvább lével is ki fogom próbálni, hogy azzal mit kezd.
Az a helyzet, hogy pont azt kaptam, amit vártam, szóval: öröm bódottá :smiley:

Recommended :+1:

9 kedvelés

Most az utolsó 30 percet végig láncvépeltem. Ahogy bejáratódott a vatta egyre jobb lett az íze. Emellett 0db dryhit. (Gyári tekerés és vatta)

6 kedvelés

Nagyon örülök. Ahogy mondani szoktam " tévedés kizárva". :smiley:

1 kedvelés

Frankó gratulálok!!!

1 kedvelés

De nagyon örülök neki :heart_eyes:

2 kedvelés

Hát még én :slight_smile:

1 kedvelés

A berserker V2 a “jobb választás” vagy az ex V5?

2 kedvelés

Szia Beatrix! V2-ből csak a Mini szerintem. Ha 22-es kell akkor Berserker ha 24-es akkor Exvape! Tettem fel egy képet mindkettő rajta van!

1 kedvelés

A kérdésem az lenne tisztelettel miért, egy kicsit bővebben kifejtenéd?? :facepunch:

2 kedvelés

Szerintem az afc miatt a minibe fém betétes én azt venném.

3 kedvelés

Láttam​:slightly_smiling_face:
Ha az Ijoy-ra akarok újat a Berserker V1 helyett,akkor 24-es kell.Azért gondoltam a Berserker V2-re.Az ex is nagyon ígéretes,de az 23mm.
Lehet bután mutatna az Ijoy-on.
Így is van a 24-essel egy icipici pereme az 510-nek

1 kedvelés

Szia! János a leglényegesebb dolgot leírta az afc a sima V2-vel nehéz játszani a tekerés magasságával, pillanatok alatt takába rakod az afc-t! A tank szekción is javítottak! Saját vélemény az ízek is jobbak! Én a simát 2 hét után elengedtem! Ez egyenlőre jól muzsikál! Bár teli van hibával ő is pl a feltöltés ha nem kicsi csőrű a flaska ideg játék a sima V2-nél szintén meg van ez a probléma! Másik idegesítő a levegőző állítás! Aki azt megálmodta egész nap azzal büntetném hogy tekerjen mindíg egy lukkal odébb! :grinning:

3 kedvelés

Hát… mind a kettő :slight_smile:

1 kedvelés

Szia!Hát én csak futólag néztem mert kinézetre tetszik de nem gyözött meg így más lett…

1 kedvelés