Exvape Expomizer v5

Üdv sziasztok jó estét …szeretnék veletek megosztani egy nagyon jó eltalált mtl tankot,sokáig gondolkodtam hogy vegyek e de végül is meg győztem magam és vásároltam …És meg kell mondjam hogy egy fantasztikus ízvisszaadással rendelkezik és árban is elfogadható .Én nem voltam annyira oda az elődjéért mármint az Expomizer 4-ért …De a v5 azért merőben megváltozott .Én csak ajánlani tudom ha egy jó mtl tankot szeretnétek .



14 kedvelés

Volt nekem is V4-em. Az szűk volt számomra, max levegőn is. A V5 ahhoz képest milyen szerinted? :blush: Gondolkodóba estem, mert állítólag levegősebb. :slightly_smiling_face: Egyébként a V4 ízben isteni volt.

7 kedvelés

Eddig megvolt a komplett széria a kedvenc a 2.1 az 5-még nincs és kiadtak egy limited szériát is az 1.4-ből az is érdekes…Irhatnál az 5-ről egy pár szót…

2 kedvelés

Szia hát levegőzésben merészebben elmentek a V5-el …a horpasztos mtl,az ugye meg volt a 4-nél is ennél is meg van de viszont tág mtl-ni is lehet vele ízvesztés nélkül



Tehát javitottak e térren rajta

7 kedvelés

És egy érdekesség még hogy a build deck kompatibilis a V4- el …:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor az íz ugyan az…mint a 4?

2 kedvelés

Igen megegyezik ízben v4-el csak levegősseb …

2 kedvelés

Köszi…sporoltál nekem egy tankot​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm szépen. :smiling_face_with_three_hearts: Hát akkor ezt alkalom adtán be kell szereznem. :blush:

3 kedvelés

Szívesen :slightly_smiling_face: hidd el nem fogsz csalódni benne ahogy én sem íz a szavaiddal élve isteni levegősebb de viszont nem veszt semmit az ízvisszaadásnál :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Linkelnétek nekem?:wink:

2 kedvelés

2 kedvelés


2 kedvelés

A hátsó 3,miért majdnem 1forma színű?

A liquidhallnál olcsóbban is van biztos​:slightly_smiling_face:

Csak 2ml?:cry:Nem lehet hozzá kiegészítőt kapni,amivel 4ml lesz?

Ebbe direkt fordítva kell a tekerést betenni?

1 kedvelés

Angolul majd úgy keresd, hogy: Expromizer V5 Extension Kit. :slightly_smiling_face: Kínai barátainknál tuti van. :thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Homokfúvott szürke, polírozott (az a sima SS), és mattszürke. :slightly_smiling_face:

Nem. Ahol lefogató (peremes) csavar van, ott mindkét oldalával le tudod fogatni a tekercset. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Vaperina_Kinga és miért van,hogy valaki lefelé vagy felfelé teszi be?Mi a különbség?
Ha 1x beinvesztálsz rá,szólhatsz nekem is​:wink:mert a Berserker nem tudom meddig lehet nálam.
Van olyan ízvisszaadása mint a Berserkernek?Vagy jobb?A nem dohányosokra nekem jó a Berserker.(Mert a Kyfun ugye annyira nem)
És ez árban,nem is vészes ugye?Te hagynád 2ml-esre?

Az előretekert szálhuzalok java fordítva vannak tekerve, ezért vannak fejjel lefelé bekötve. Így nem a user teszi be fordítva, hanem nincs más lehetősége. :slightly_smiling_face:

Semmi. :slightly_smiling_face:

Sajnos az nem most lesz. :confused: De bakancslistás.

Szerintem jobb. :slightly_smiling_face: A Berserker V1 (ami neked van) engem nem nyűgözött le. Az Expromizer ezzel szemben régmúltú és professzionális termék, ahogy szokták mondani: csalódásmentes.

Ha olyan árban van mint a V4 akkor 10-12ezerre számíts.

Persze. Már megszoktam, hogy gyakrabban kell tölteni (a Trio 2ml a Berserker V2 pedig 3ml) és azért is jó, ha úgy marad, mert ha kokszos a tekerés hamar leürül és lehet is tekerni. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem tudom,hogy milyen az ennél jobb ízvisszaadású tank ugye,mert nekem csak az a kettő van.De érzem a gyümik ízét a Berserkerben.Ha azt írod emez sokkal jobb,elhiszem és csak még jobban szeretnék egy olyan tankot​:slightly_smiling_face:
A trió ennél jobban tetszik,de ahogy olvastam tőletek,macerásabb is​:slightly_smiling_face:ugye?

Sajnos az igazán jó íz vissza adásu tankok nem ebben az ár sávban mozognak de az expromizerek nem rosszak…

3 kedvelés