Ti melyiket vennétek? 🤔

Na a nagy profizmus, eddig úgy szívtam, hogy a levegő szabályozó zárva volt, ez annyira fájt :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

levegőző nekem 2 lyuk van nyitva csak​:wink::sweat_smile:elzárva nehézkes szívni​:grinning:

2 kedvelés

Én azt is megoldottam kb 3óra hosszáig, azért volt az olyan fura :rofl:

6 kedvelés

Én örülök, hogy a Bersit vetted. :slightly_smiling_face: Mert úgy rémlik tágabb levegőzésű tankjaid vannak mint az Expromizer. Nem tuti, hogy bejött volna. De most, hogy leszóltam, megyek is. :grimacing: Csak azért írtam, mert nekem is ez volt a gondom vele… :kissing_heart:

7 kedvelés

Igen, nem vagyok jóba a szűk mtl el, szét megy az agyam tőle, pont elég volt most ez a nem nyitom ki a levegőző szabályozót buli, kezdtem egy picit bepánikolni, hogy ez így érdekes lesz. Jó jó de valami itt nincs rendjén k…va nehéz ezt szívni :rofl:

7 kedvelés

Én se szeretem ám, ha túl szűk…
.
.
.
:joy:

De a v4 teljesen kinyitva középszűk. Az dohányos ártányokhoz pont jó:+1:
A v5 meg kifejezetten nyitható.
Ok, nem győzködésből mondom.
Ti nagyobb levegőt szerettek, tiszta sor​:slightly_smiling_face:

Ma a v4-et megszentségtelenítettem Nutty dream-mel. Feladtam ezt a szorongásom :grin:Hú, hát igen jól hozza…

3 kedvelés

Nekem is ez a véleményem a V5-ről, különben :smiley:

2 kedvelés

A V4 és a V5 is jó volt ízben, csak fájt tőlük a fogam. Nagy volt a vákuum. Az 1.4et már meg sem mertem nézni. :grimacing:

2 kedvelés

Óvatosan, enyhén nyitott szájjal kell a szipkát közelíteni és akkor nem fáj a fogad :sweat_smile:

4 kedvelés

Ma olvastam a facbúkon, nem tudta kinyitni a longfillt egy csoportban a fickó…lehettek vagy 14 éves átlagéletkorú vérvaper társalkodás…
-bicska!
-én fogóval tépkedem!
-ne már bazzeg, mar úgy néz ki a teteje mint a P@rnhubon a videó!
-én leharapom.
-hülyék, asztal sarka, oszt kepattintod.

10-15 évesen foggal blankoltam az MZS kábelt…most meg fogászhoz járunk :grin:

Én sötétben a modot bactam a szemfogamhoz a minap. Azt hittem, van még rajta tank…

Fém driptip veszélyesebb amúgy! :grin:

5 kedvelés

Van valami diszkréten perverz abban ha valaki sötétben egy fémeszközt csapkod a fejéhez :sweat_smile:

1 kedvelés

A fogamat még soha nem vertem be sehova, vagyis nem emlékszem ilyenre. :thinking: De majd enyhén nyitott szájjal közlekedek. :sweat_smile:

4 kedvelés

Intelligencianövelő…bár a tág mtl-t kedveled :joy:

Ha magánhangzóval kezdenéd a mondatot, mondjuk kedvezőbb :joy::wink:

1 kedvelés

Én már igen. A padlóba. De azon a nyitott száj sem segített :sweat_smile:

2 kedvelés

Van…íz nincs, TH meg sok.

1 kedvelés

Azért egy enyhe fémes íz becsúszhat :smiley:

1 kedvelés

NiFe…csak különírva :grin: pont a nagy Yihi volt. Az meg súlyos :roll_eyes:

2 kedvelés

A deck részével vannak problémák ha jól emlékszem, ne haragudj nem volt időm visszakeresni. Amint lesz és nem felejtem el, jelezni fogom (vagy linkelni a tesztet).

2 kedvelés