Teszt a lelke mindennek - Brünhilde mtl

HILDA HIBÁK. HILDA HIBÁK?

Már a Brünhilde tesztelés hajrájában vagyok, így kicsit bátrabban nyúltam a csajhoz, mint korábban. Túl hibátlannak tűnt, tehát valamit tennem kellett… Megpróbáltam „szándékosan” előállítani a gyakran emlegetett hibákat. (Bocs Zoli, hidd el, végig vigyáztam a hölgy testi épségére)

Szivárgás, folyás

Az elmúlt hetek során egy alkalommal könnyezett illetve sírt a tank, ami annak volt köszönhető, hogy nem elég alaposan húztam meg a meneteket.

Többször is próbáltam tesztelni ezt a tünetet. Egyetlen esetben jelentkezett komolyabb mennyiségű liquid vesztés, az pedig a fel- illetve a túltöltés. A „furcsa” töltési megoldásnak köszönhetően viszonylag könnyű túl sok cuccot lapátolni a tankba, ilyen esetekben valóban orrán száján veszíti az értékes beltartalmat. Egy pici odafigyeléssel a probléma könnyedén orvosolható. Ugyanis nem vesztünk semmit, ha esetleg kicsivel kevesebb anyagot tolunk a tartályba.

Törékeny felépítés

Használtam útközben, használtam munka közben, használtam otthon. Egy karcolás sincs rajta, sem a fém részeken, sem a palást „üvegén”. Nem kezdtem el ütögetni, felszúrni, tűzbe dobni, de a mindennapi használat során semmilyen sérülést sem sikerült előállítanom rajta.

Azonban egy kontrollált borulási tesztnek a résztvevője volt. A szett így nézett ki: Aegis Solo mod, rajta a Hilda. A megborítás során a tank nem is érintkezett az asztal lapjával, így megsérülni sem tudott. Kizárólag a mod találkozott a talajjal.

A teszt kedvéért rátettem egy Drag X-re is, az eredmény ugyanez, azzal a különbséggel, hogy „csattanás erejét” a driptip illetve a topcap fogta fel, minden gond nélkül.

Túl sokat követel az építése, érzékeny a huzalra, vattára

A körülményeimből fakadóan ez a pont különösen fontos és közel áll hozzám.

Akárhogyan is tekertem, építettem, egyetlen centi huzal nem ment a kukába, gyakorlatilag mindennel üzemel. És ami fontos, mindennel megbízhatóan üzemel! Nem teszem próbára az ingerküszöböt a tekerések minőségének illusztrálásával (gyakorlottabb vaperek azonnal felgyújtanának érte), kérlek higgyétek el, nem voltam válogatós. Soha sem mondott csütörtököt! Ha rányomtam a tűzgombra, érkezett a delej és érkezett a gőz, nem is akárhogy! Használtam kanthallal, Ni80-al, mtl fused claptonnal, gond nélkül, kapott 2,5 és 3 átmérőjú tekerést. Elronthatatlan!

A vatta kérdéstől magam is tartottam, nos, járt benne Firebolt, Muji, Canna Cotton, DM kozmetikai. Konkrétan semmilyen probléma sem jelentkezett az építések során. Stabilan hozta a tank amit kell, ízek-gőzök a topon!

Értékelés: kezdőként is tökéletes választás, haladóként pedig egyszerűen hátradőlve élvezheted a tökéletességét. Felejtsd el az összes negatívumot amit hallottál róla, vegyél egyet és fogd rá a nyuszira, esetleg rám! Nálam biztosan lesz egy! Mert hülye azért nem vagyok!

Köszönöm a tesztelési lehetőséget @anon31274546 ! És köszönöm @Tibor_Varga a sok-sok segítséget!

ui: ha a tank nem érkezne vissza, az nem a véletlen műve! A szerelem erősebb… :heart:

30 kedvelés

Viktor, ez ki…jó írás lett.:slightly_smiling_face: Reméltem, hogy tetszeni fog, mert számomra egy össze illő párosnak tünetek. Bejött. :slightly_smiling_face: Ha addig nem,az aukció után tuti lesz egy Hildád,vagy így, vagy úgy! :wink:

5 kedvelés

Köszönöm!!! Nem számítottam rá, hogy az Ares2 és a Kayfun Lite mellett lesz még egy szerelem, de lett. Fájó szívvel fogom alaposan megtisztogatni és útjára bocsátani. Addig fájdalmam enyhíti majd kicsit a DL Hilda érkezése, de hát ugye ő nem az “igazi”! Ráadásul nem is az én csajom lesz. :wink:

8 kedvelés

Viktor, köszi, szereztél egy vidám napot! Tényleg könnyek csillognak a szemedben? :slight_smile: Nagyon jó a beszámoló, kedvet csináltál a csajodhoz… :smiley:

5 kedvelés

Azok már nem könnyek, hanem a bánat viharának óriás esőcseppjei! A csajom imádnivaló, ajánlom!!! :grinning:

5 kedvelés

Ez nagyon költői. Viktor, a vapelő költő… :smiley:

4 kedvelés

Köszi!!!

7 kedvelés

Ismét fergetegesen jó iromány lett​:+1:

6 kedvelés

Köszi Szilárd!!!

5 kedvelés

A Kis Kayfunt nem csalom meg! Továbbra is imádom! Édeskés ízekben (is) verhetetlen!

8 kedvelés

Már az első szerelmi vallomásnál kedvet kaptam Brunhildéhez.
Lehet, hogy meg kéne próbálkozni az építéssel?
Végül is 8 db pnp porlasztó ára…

9 kedvelés

Eddig itt a Vaperinán (és más csoportokban,ahol olvasgattam) nem igazán hallottam még róla negatív véleményt.:slightly_smiling_face:
A Viktornál lévő hölgy is utazó darab lesz, ha ide ér végre a fémszövet, szóval akár ki is tudod próbálni,ha kedvet kapsz hozzá! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Sándorom!
Érdemes megpróbálkozni vele, bár nem próba lesz, hanem azonnali siker! Most sajnálom igazán, hogy nem készültek fotók azokról a bizonyos nem épp szabványos tekerésekről, amelyekkel megáldottam Hildát. Valóban elronthatatlan. Hazudnék, ha azt mondanám, nincsenek ellendrukkerei (magam is az voltam), de nem tudok mást mondani a teszt után, gyári hibás tank vásárlónak, vagy igen nagy balféknek kell lenni ahhoz, hogy ne működjön azonnal jól egy MTL Brünhilde.
Off: hozzáteszem, hogy a DL változat is remekül muzsikál, kicsit több odafigyelést igényel, de egyelőre (lekopogom) nála sem sikerült előállítani egyetlen gondot sem. No könnyezés, no dryhit, no para! :grinning:

5 kedvelés

…csak arra figyelj oda, hogy az oldal Nostredamusa @Tibor_Varga ne fűzzön megjegyzést a vásárláshoz. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ha esetleg megosztanád a vásárlási terved, inkább harapd le a nyelved és törd el az ujjaid. :grinning: :wink: Ha jól emlékszem, 17 nappal ezelőtt írta a Hilda posztomhoz: “a következő egy Hilda DL vagy egy Siegfried lesz”. Pontosan ennyi idő kellett jóslata valóra válásához. Mijér, mijér kell ezt csinálni? :heart_eyes: :rofl: :grinning:

3 kedvelés

Akkor nem írom, hogy mikor mutatta azt a gyönyörű kis mecha csőmodot, elképzeltem magam egy olyannal.
Nagyjából 3-4 év múlva. :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Jajj-jajj, hamarost ebből shopás lesz! Én szóltam! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

Várj! Még az előre tekert coilok NÉZEGETÉSÉNÉL tartok. :grinning::grinning::grinning:

3 kedvelés

Az a baj, a jóslat nem vár… Csak beteljesül. :heart_eyes: :rofl:

3 kedvelés

Végül is nézegetni megvehetem. :joy:
Ha jól emlékszem nem volt egy ökör ára. Dekorációnak egyenesen kiváló. :grinning::grinning:

3 kedvelés

Szóval töltéskor ez is tud maga alá vizelni. Egyáltalában jobb valamiben, mint a Siren? Mert ahhoz legalább van egy marék tartalék üvegpalástom, ugyanis 4-esével adják. Még lehet mit tördelni. Pedig erősen gondolkodom, hogy a következő nem-e Brünhilde legyen? Annak nem törik széjjel a huzalbefogó része, ha erősen meghúzom? Tulajdonképpen ez vinne rá, hogy kipróbáljak valami mást is. Érdekes, itt a Vaperinán nem találkoztam még Siren2 tulajdonossal, a Face-n valamikor valaki panaszkodott, hogy pisil. Akkor még új volt, nekem nem volt elég tapasztalatom.Töltéskor az enyém is, akárhogyan vattázom. Egyébként príma lenne.

3 kedvelés