Utazó tankok - Hilda és én

5 NAPOSAK LETTÜNK!

Az Utazó Tank projekt keretében ellátogatott hozzám A NŐ. Így, csupa nagybetűvel. Milyen nagyot fordult a világ néhány nap alatt.

Miért lett második látásra szerelem? Sikerült egy rögtönzött közvéleménykutatást végeznem a „Hildagyűlölők” táborában (magam is ide tartoztam), így a felsorolt érvek-okok mindegyikét testközelből ellenőrizhettem.

A tank idióta formájú

A design megosztó, pont mint egy díva. Van, akinek tetszik, van. akinek nem. Valóban meglepő a megjelenése, de valljuk be, aki egyszer látta, nem felejti el. Miután immár „ismerem” a belső értékeit, azt mondom, akkor is érdemes birtokba venni, ha a külseje nem jön be annyira. Amennyiben ezért nem vennéd meg, jusson eszedbe: egyáltalán nem rossz dolog kristálypohárból inni a „tescos pezsgőt”.

A tank borzasztó nagy

Igen, az a fránya a méret a lényeg… Az állítással is vitatkoznék, mert csak kicsivel nagyobb, mint pl az Ares2, de hogy ez hátrány lenne? Valóban magas (a topmodellek között sem találsz egyötvenes lányt, elnézést!) viszont a méret nem társul jelentős súllyal. Nem borítja, nem húzza el a modokat, és ami még engem is meglepett, nem teszi ormótlanná, esetlenné a szettet.

A tank koszos

Ezt egy darabig nem értettem, de aztán elmagyarázták. A topcap levétele után maszatos lesz a kéz, szutykos a topcap. Nos, ebben van némi igazság, de nem nagyon tudok olyan tankról, ami öntisztító. Semmi olyat nem tapasztaltam, ami egyetlen darab pzs-vel ne lenne orvosolható.

A „díszítőelemek” gyűjtik a zsebpiszkot, a port, a zsírt. Ezt nem tapasztaltam, igaz, én nem hordom zsebben, azaz csak nagyon rövid ideig. Jelenleg többnyire hátizsákban utazik. Miután a teszt során dolgozni is együtt járunk, volt már finom papírpor és toner újratöltés közelében is. Nem kellett eszetlen súrolásba kezdenem. Egy sima áttörlés, egy-két fújás után ismét a régi fényében tündökölt.

Ha alaposabban akarom tisztítani, szétszedni is egy pillanat műve csupán.

A feltöltés kényelmetlen

Neeeem, a feltöltés kicsit szokatlan. Először nekem is az volt, másodszor már nem. Pillanatok alatt megbarátkoztam az elvvel.

A feltöltés lehetetlen, és állandóan folyik a művelet közben

A feltöltés nem nehéz, feltéve, hogy akad egy megfelelő méretű flakon az eszköztárban. A gyerek csőrös itatópoharával és olajozókannával valóban nehéz lehet. Ha az első pont kipipálva, akkor már csak egyetlen dolgunk van, arra figyelni, hogy ne töltsük túl. Jó, ha van kéznél egy zsepi ha végeztünk, töröljünk egyet és kész. Ezt azért sok tanknál meg kell tenni.

A tank folyik

Ezt a tünetet az első randi alkalmával én is átéltem, gyűlöletem elsőszámú forrása volt. Négy napja egy csepp könnyezésben sem volt részem. Pedig gerincre vágtam másfél órára egy túlfűtött tárgyalóban, került vízszintesbe mínuszokban séta közben egy hátizsákzsebben, feküdt nyitott levegőzéssel egy dermedvényes autóbelsőben, és felejtettem erősen meleg fűtőtest közelében. Szóval. ha folyik, annak oka van. Ha nem a tömítések, akkor az, aki használja.

Macerás az építés

Ezt most tapasztalhattam meg először, és azonnal jelentkezem élő ellenpéldának. Focipálya méretű hely van mindennek, bőven van lehetőség manőverezésre, tolerálja a hülyeséget, nincs szükség extra mozdulatokra, nem kell tekergetni a tekerést. Kicsavar, behelyez, lefogat. Ennyi. Többen idegenkednek az AFC-től. Annyira én sem örültem neki. Engem meglepett milyen jól működik. Kiválaszt, berak, szíváspróba, másodikra megvolt, ami nekem kell.

Szörcsög, köpköd, szárazat ad

Ezek közül egyet sem tapasztaltam. Ellenben azt igen, hogy valóban kellemetlen tüneteket produkál, ha majdnem „fejjel lefelé” tartják szívás közben. Az valóban szívás. De erről nem a tank tehet. Normál használat mellett kizárólag arra kell figyelnem, hogy ne ürüljön ki a “Hilda pocak”.

Még mindig barátkozunk, de titokban már imádom. :heart: :heart_eyes: :heartbeat: :heartpulse: :hearts:
Asszem hamarosan én is elmondhatom majd: “csajommal speciálba”

13 kedvelés

Szia!
Ha érdekel, nekem itt fekszik a Nő a szekrényben kb fél éve.
Nem igazán volt felhőtlen a kapcsolatunk…
Szívesen elküldöm Neked, annyi hogy utána kell néznem a postaköltségnek, mivel Németországban vagyok.
Jelige: Egyirányú út ahová megyek…

4 kedvelés

Szia Tibi!
Köszönöm szépen! Privátban írtam is :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:

3 kedvelés

Sziasztok!
@Viktor_Hajdu gratula az írásodhoz, ismét nagyon jól sikerült! :slight_smile: Az történt, amire számítottam, hogy a Hilda az első rossz randi után immár szivrablóvá lépett elő! :slight_smile: Örülök, hogy tetszik! :slight_smile:

4 kedvelés

Köszi Zoli! Az élményt is!

2 kedvelés

Szia Viktor,
azért ez így reggel kemény volt. :smiley: Amikor vizualizáltam, hogy lehet “majdnem fejjel lefelé” tartva szívni, majdnem kiköptem a kávét. Tényleg fejenállva szívtad?! :smiley:

4 kedvelés

Szia!
Szerencsére nem, hólapátolás közben szomszéd jött ezzel a mondattal: Tiéd is sza@r? Szó szót követett, ő rábukott az én Hildámra, én az övére… eredmény ugyanaz, ezúttal az övé működött, az enyém nem… Kellett egy kis idő, mire rájöttem, majdnem függőlegesen tartja a szettet, égnek áll a mod fara szívás közben. Ott valóban próbáltam előállítani ilyen helyzetet magamon, de eltört a kezem, vagy a nyakam… Majd amikor már normálisan használta, hirtelen az övé is jó lett. Az itthoni kísérletekről nem számolok be, mindenkinek jobb így. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

Annyit elárulok: háton fekve nem kényelmes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

Mindenesetre köszi, jó volt napindítónak. :slight_smile:
Szinte kedvet kaptam hozzá én is, csak az mtl változathoz.

3 kedvelés

Az MTL van nálam is teszten, a DL csak családi kívánságlistás, de erősen. Sőt egyre erősebben. :grinning: :heart_eyes:

3 kedvelés

A DL verzió imádata is elkezdődött, köszönhetően “barátomnak” Tibinek. Én csak azt tudom javasolni, amit anno áldott emlékű Bajor Imre mondogatott: SOHA NE LEGYENEK BARÁTAIK! SOHA! :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Akkor ezt buktad… :slight_smile:

3 kedvelés

Hát ezt igen… :grinning: :smiley: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

3 kedvelés