Utazó tankok - Brünhilde MTL RTA

A MÁSODIK ELSŐ RANDI - HILDA A HÁZBAN

Biztosan többen voltatok már úgy, hogy találkoztatok a NAGY Ő-vel, akiről gyorsan kiderült mégsem akkora ő. :broken_heart: Nos, így randiztam tavaly a Brünhilde MTL kazánnal. Azt hittem jókor volt jó helyen, de az akkori speciális helyzetem miatt nem kötöttünk közelebbi barátságot. Illetve… Khm… Bevallom, ordas nagy ribinek láttam, aki csak ígért, de nem adott semmit. Egy túlhype-olt divattank, szép design-al de borzasztó mérettel, nehéz kezeléssel, állandó könnyezéssel, sőt zokogással. Kapcsolatunk gyorsan véget ért, egyetlen maradandó nyomot hagyva. UTÁLOM! :rage:

Itt meg kell jegyeznem: kapcsolatunk viharos jellege elsősorban abból fakadt, hogy egy betegségből eredően gyakorlatilag használhatatlanok voltak a kezeim, Hilda készen érkezett, így is kezdtem szippantgatni. Tehát sem építésre, sem komolyabb átnézésre nem volt lehetőségem. :nauseated_face:

Az elmúlt hónapok során ezen a szinten ragadtunk, megnéztem a fotókat róla, fura vigyorral a szám sarkában olvastam a „legjobb tank a világon” beszámolókat, és a megcsalt szerelmesek dühével lapoztam azonnal tovább, ha egy-egy rendelés alkalmával elém került. :eyeglasses: :desktop_computer:

Aztán @anon31274546 és @Tibor_Varga masszírozni kezdték sötét lelkemet, és mindent elkövettek, hogy valahogy Hilda karjai közé lökjenek. A 8. Live-ban pedig visszautasíthatatlan ajánlat érkezett Zolitól, tartós tesztet rendezhetek a Brünhildével, mert elküldi nekem. Örültem is, meg nem is. Ki szeret felmelegíteni egy ilyen kapcsolatot? :wink:

Nos, ma megérkezett, ezúton is köszi Zoli!

Kezdődött az „unborítéking”, és a köntös lehántása után feltárulkozott minden szenvedésem okozója (kéretik nem félreérteni). Terítékre került és ismerkedés gyanánt szétszedtem, egyáltalán mi a fene van benne? Ezután egy alapos átnézés, tisztítás következett, majd eljött az én időm. Rettegve bár, de törve nem, nekiálltam a műveletnek, ne csak szépítsem, építsem is a Nőt. A következő hosszú percek történései összefoglalva:

Kinyílt, beakadt, elgurult. :crazy_face:

Begörcsölt, megakadt, beszorult. :hammer_and_pick:

Felkerült, izzott, behúztam. :safety_pin:

Töltöttem, rosszul, megúsztam. :cold_face:

Azóta itt van. Teljes életnagyságban, finoman gőzölögve és büszkén állva az asztalon. Gyűlölöm. Mert szebb és jobb. Mint én. A második első randi kipipálva, isten hozott a családban Hilda! :revolving_hearts: :two_hearts: :heart:

Ez a poszt és a letörölhetetlen vigyor az arcomon nem jöhetett volna létre, ha nincs @anon31274546 és @Tibor_Varga Köszi Srácok a sok-sok segítséget!!!

14 kedvelés

Nagyon szép írás Viktor! :slight_smile: Akkor bejött a hölgyemény? :slight_smile:

3 kedvelés

Igen, pár órás randink új alapokra helyezte kapcsolatunkat! Az építés, amitől rettegtem, meglepően egyszerű volt. Fél óra, de vigyorogva és nem idegbaj határon. Aztán persze jött a szemüveg nélküli feltöltés a levegőnyíláson át​:smiley::smiley:. Így jár aki öreg… És akinek Tibi segít​:smiley::wink::innocent::grinning: NEEEM. Egyelőre meggyőzött, kell egy ilyen. :wink: Csak maradjunk is így…:heart::smiley:

5 kedvelés

Köszi a dícséretet, Tőled mindig extra öröm!!!

4 kedvelés

Hilda túl van az első értekezletén. Ahogy làtható, gerincre dobva is teszteltem, az eredmény: nulla szivárgás! Jelenleg 28GA kantál, 2.5 mag, 1,04 ohm, 10,5 watt. Tökéletes… Bár fütyülni szeret időnként. Elnézem neki :wink::heart::grinning:

6 kedvelés

Megborítottam a “vénlányt”, de szépen végigbírta az egészet. Kiváncsi voltam, vajon könnyezik-e ilyen helyzetben, illetve a meghatottságtól, hogy egy tonna agyzsibbasztó dolgot kell végighallgatnia. Állta a sarat. Egyre jobban szeretem. :grinning: :grinning: :grinning:

5 kedvelés

Hildát, és téged ismerve, nem számítottam más eredményre. :slight_smile: Az első randi nem volt éppen olyan, mint amilyenre számítottál, de szerintem így, hogy jobban megismered, szerintem szerelem lesz a vége! :rofl::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

6 kedvelés

Romantikus alkat vagyok, ez látható. :grinning: Hilduci jól viseli magát, kezdem megbocsátani korábbi bűneit. Két ilyen lókötő kerítő elintézte a szerelmi életem! :grinning::wink::smiley::innocent::heart:

5 kedvelés