Teszt a lelke mindennek - Brünhilde mtl

Töltéskor igen, de egy kis odafigyeléssel, illetve a megfelelő flaskaválasztással jelentéktelen a kockázat.
Egyáltalán nem törik a lefogatásra szolgáló egyetlen elem sem, én semmilyen problémával nem találkoztam az építés során, és nem vettem észre anyagfáradást, lötyögést, kopogást stb sem. Egyetlen igazán érzékeny része van, az pedig a sodrony. Rájuk kell vigyázni, ha ők rendben vannak, minden OK a Hildával!
Ha sikerül egy kevésbé borulós modra tenni, a sérülékenység sem lesz gond. Az elmúlt időszakban a körülöttem lévő Hildák sérülése kizárólag a driptipre korlátozódik. Semmi másra.

5 kedvelés

A szokásos szubjektív véleményem: kevés tank van jelenleg a piacon, ami megközelíti és még kevesebb ami jobb nála. Én mindenképpen beszerzési listára ajánlom. Már csak azért is, mert nem találkoztam olyannal, aki ne tudta volna gyorsan, maximálisan az igényeinek tökéletesen megfelelő módon beüzemelni.

8 kedvelés

Minden tiszteletem a tied…
Nekem a brunhilde mtl lett volna az első kazán, de az ares 2 megelőzte, mert akciós volt. De az álmom még nem ért véget… Sőt, mi több… Így kissé több tapasztalattal fogok hozzá majd…

2 kedvelés