#teljesenszűzatemában #mindensegitsegjoljon

Szerintem, amit ki lehet védeni: a hardverre költött sok pénzt. Minimális utánaolvasással ma már azért nagyon nehéz mellényúlni modban vagy tankban, és ha valaki nem “ingerkereső” :laughing: (bocs :sweat_smile:), akkor megvesz 2-3 középkategóriás szettet, és évekig jól ellehet vele. A vatta meg a huzal piti összeg. A porlasztó relatíve drága, de ha a cigihez mérjük, még az is lehet a “megéri” kategória.

Amire viszont a világ pénzét el lehet költeni, az az aroma. Az elején biztosan, mert ahhoz tényleg nagy szerencse kell, hogy rögtön egy betalálósat rendeljen valaki. Persze itt is egyéni, hogy ki mennyire szereti a változatosságot - én 2 mili után már nagyon unom az adott ízt, de nem ezért van egy halom aroma a fiókban, hanem mert 5 megrendelt ízből 2 lett a “nem kell” kategória, 2 a “hát el fog fogyni előbb-utóbb”, és csak 1 a “tényleg bejön”. De azért az első kettőért rendesen fáj a szivem (meg a pénztárcám…), és a második kettőt is kihagytam volna az életemből, ha lehet… Ez viszont kivédhetetlen, mert hiába kérsz aromákról véleményt, a szubjektivitás-faktor miatt általában nem segít. (Persze ha tízből kilencen mondják, hogy rettenet, az már jelent valamit, de az ilyen szerencsére ritka. :grin:) És hát nyilván a fogyasztástól is függ, hogy havonta rendeled az újabb alaplé-adagot, vagy negyedévente is elég. És ez mind befolyásolja az anyagi részét, ugyebár :sweat_smile:

13 kedvelés