Tekerés lépésről lépésre 😁

meg közben lehet vannak zajok a video közben mert megy a mosógép is de hát na​:sweat_smile:

1 kedvelés

Na tudod mit veszek egy coil mastert ma ajánlotak egyet 10 euroért :thinking:az jó nem

1 kedvelés

Tippelhetek? :slightly_smiling_face:
Szerintem ezt csukott szemmel csináltad. :grinning:

3 kedvelés

de akár holnap csinálok megint videot azt pedig a coil master tekerővel majd ha tankot tekerek meg ha lesz rá igény​:blush::wink:

2 kedvelés

ááá közben néztem is azért csukott szemmel nem próbáltam még​:sweat_smile::wink::rofl:

1 kedvelés

Ez csak természetes,arra is lesz igény. :smiley:

2 kedvelés

szerintem nem rossz ha van annyiért én nem tudom kb 3 vagy 4 ezer ft volt az enyém azt hiszem​:blush:vagy max 4500 volt már nem emlékszem.

1 kedvelés

Kellemest a hasznossal,mosás közben tekerni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Szabolcs :slightly_smiling_face: Köszönöm, hogy jelezted, ránéztem! Gyorsítottam rajta, ha esetleg valami probléma lesz vele kérlek jelezd. Köszönöm :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

köszike​:blush::wink::+1:

1 kedvelés

Én is csináltam egy videót, ami fel is töltöttem annó, csak nem találom. :grin: :see_no_evil:

3 kedvelés

@Ispy megvan :wink:

4 kedvelés

Ügyesek vagytok! Csak így tovább, én is nagyon figyelek. :smiley:

4 kedvelés

@Donat ,hol van az a sok videó?Van segéddel,segéd nélkül…stb.Amiket én kaptam.És nem privátba​:slightly_smiling_face:

Semilyen tekerősegédet nem kell venned @Kontorne_Brigitta!
Ha a férjed picit segit beszereztek olyan popszegecset aminek 2.5mm es és hosszú a szára levágjátok a fejét,lehúzzátok róla a préselhető részt és marad egy 2.5mm-es tekerősegéded ami pont kézre áll rendesen,esetleg picit köszörűvel kihegyezitek a végét és mindkét irányból remekül használható:slightly_smiling_face:
Nagy előnye,hogy az olyan tankoknál amiknél a deck szélére kell fektetni a tekerősegedet ott ez remekül használható a coil jig elbukik legalábbis az a nyeles többlépcsős biztosan​:slightly_smiling_face:És pici egyszerű olcsó,örök élet és kényelmes,én nem bírnám,ha ott kellene kardoznom valamivel a deck fölött​:slightly_smiling_face:
Én ilyen méretekben dolgozok a középső van popszegecs szárából 2.5mm:

8 kedvelés

Minden tanknak meg van,hogy mekkora magátmérő fér bele vagy jó bele.Az mtlekbe úgy látom mindenkinél a 2-es vagy a 2.5-es mag a jó.Én mikor vettem tankokat,mindig megkérdeztem itt a többieket,hogy mekkora maggal jó.Vagy Fehér Tamás videóit néztem meg,ha volt olyan tankja vagy akár modja,ami nekem tetszett.Ha a videót néztem meg elsőként,akkor utána tettem fel itt a kérdést.A Coil Master nagyon jó.Bár én rátekerni nem tudom a segéddel a huzalt,de arra jó,hogy belefogatom a huzalt és utána kézzel tekerem fel.Arra is jó,hogy azon van,amíg befogatom.Akkor tuti nem deformálom el befogatás közben.Azt is itt kérdeztem meg mindig,hogy az adott tankba,van egy adott huzal,azzal kb.hány tekerést kell csinálni…Utána persze,ha már megy,magad is kísérletezhetsz.Én pl.Kanthalt használhatok csak.Abból kezdésnek a 28ga-t ajánlották a többiek.Nekem olyan tankjaim vannak ugye,ami 2-es vagy 2.5-es magátmérős.Ezekbe mindig 5 tekerést csinálok.(Vagyis 7-et,mert utána az elejéről és a végéről visszahúzok egyet-egyet,hogy szép legyen)Én hézagos tekerést csinálok direkt.Az sem mindegy,hogy az-az 5 tekerés milyen anyagú huzalból van.Más lesz a végeredmény.Én a 0.9-1.15ohm-ost szeretem.Csináltam már több tekeréssel is,de az már nekem nagyon szűk lett…ez meg hosszú…bocsi

7 kedvelés

Ha már itt tartunk megmondanátok, hivatalosan milyen tekerés beállítások vonatkoznak a DoggyStyle 2k18-ra? :roll_eyes::joy:
Egy videót találtam és annak alapjan tekertem, azt hiszem 5 v 6-al :grin:

Nekem a 2016-os doggy volt meg. 2.5-ös magra 6 menet :thinking: remélem jól emlékszem. :flushed:

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget! Igen, ez ilyen régebbi típus, de nagyon finom ízre​:slightly_smiling_face: Hát akkor azt hiszem jól csináltam, pedig csak szemmértékre volt​:grin: Az létezik, hogy dohanyos aromával 3 nap után eléggé fura íze van? (nem is égett, inkább mosogatólé, vagy menza szag-íz)

Vélhetően azt a koksz teszi az ízzel. Nekem 3 napot se bírt a doggy… :flushed: De ízre isteni. :blush:

1 kedvelés