Tehát Czeglédi Zoltán kérésére, hogy nehogy már csak nekem legyen itt egy szettem jöhet a cunami új szett kerestetik jeligére

Csomodrol jut eszembe valaki tud szabalyozhatot kijelzovel? 18650 es 22- es meret. Kayfun tankokhoz. Dani tudom, hogy van. Ezen kivul?

Épp most linkeltem és ezzel kábé vége is a lehetőségeknek…

Ambition mods converter:



1 kedvelés

Ambition + Pio v1.5 nagyon klassz lenne együtt

Jól néz ki, és kábé itt vége is az előnyöknek nálam. :sweat_smile:

2 kedvelés

mert még v1.5öt nem tesztelted… (ugye @Deepfreeze :smirk:)

3 kedvelés

Ööö… pontosan mire gondolsz? :thinking:

és ez már így is marad :rofl:

de attól még a csömód egy szép, de haszontalan állatfajta

Ha mindig kézben van, akkor jó :slightly_smiling_face: Egyébként ingatag

Arra, hogy nem csak az esztétika szól az Ambition tube + Pio v1.5 mellett

Erről nincs személyes tapasztalatom :thinking:

1 kedvelés

de neki nincs egyik se :rofl:

1 kedvelés

A nyurga box mod-okat is inkább fektetve tenném le…szóval talán a tube-nál ez nem plusz hátrány :thinking:

1 kedvelés

Valaki valótlan rémhíreket terjeszt rólam? :sweat_smile:

Donald Trump Snl GIF by Saturday Night Live

Ezért adatam el a jac vapourt is, dölt az is mindenfelé :rofl:

Nekem a microval és a zsebtücsökkel (hát ez nagyon tetszik :joy:) nincs ilyen gondom

Oké jogos…kevertem @Bishop -pal. :rofl: Reggel 4ig ébren voltam SB miatt és 7kor keltem

1 kedvelés

Itt is van @Fgytreka, ha jól emlékszem innen már sokan rendeltek! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sajnos ez is nagy. Kipróbáltam @Peva71 által ajánlott tartást Uram Pico-ján, már azon sem volt kényelmes, pedig annak minden paramétere kisebb, mint ennek. Maradt az innokin Z80, és a vaporesso gen 80, ami méretben működik. Az első határesetes, de ha jól sejtem jóval jobb mint a másik.

Sziasztok. @Fgytreka nekem van egy innokin z80 rose gold szettem. Egyetlen hátrányát látom, hogy nagyon nem szépen kopik. Munkásnak használom a zenith 2-es tankkal. Fogásra nekem éppen belefér a kezembe. Kevésbé tudom átfogni, mint az akirát. Van pico 25-öm is, de hiába kisebb, még azt sem kényelmes fogni. Van egy beépített aksis modom, az eleaf istick melo, na azt kényelmesen át tudom fogni. Ezt nem használom, mert b@zi hideg, lefagy a kezem… majd nyáron :slightly_smiling_face: Tudom, hogy kivehető aksis modot szeretnél, viszont a beépítettek meg kisebbek. Én azért körbe néznék azok között is.