Komolyabb szett

Üdv!
8-9 év vapelés után úgy érzem, hogy érett lettem arra, hogy legyen egy komolyabb szettem.
Ebben szeretnék tanácsot kérni, jelenleg Thelemam van illetve Dead Rabbit kazánok, amiket nagyon szeretek. De szeretnék egy komolyabb egy aksis modot, lehetőleg 21700-asat ,egy single coilos DL- kazánnal. Viszont a komolyabb cuccokat nem ismerem.
Kazánnak Taifun GTV-t nézegettem már régebben is, erről vélemény, aki használt már vagy van neki ilyen, illetve hol érdemes megvenni, ha jó cucc?
Más ötleteket is meghallgatok természetesen.
Igazából azt sem tudom mennyit szánnék rá, Taifun GTV talán 200 dollár, nem baj ha írtok olcsóbbakat is. :joy:
Lényeg, hogy finom íze legyen, könnyen építhető és működjön.
Modnál meg a lényeg, hogy 21700-as, szép kis mod legyen, megbízható, kicsit ritkább vagy nem annyira elterjedt, 200 dollár alatt rászánom, de meghallgatok mindent.
Akciós időszakban rendelném,eu raktár persze.

1 kedvelés

Dvarw DL, most jutott eszembe, talán még az is szóbajöhet, bár annak a kialakítása…
Ízre milyen?

1 kedvelés

Ha már rászánod a 200$-t, szerintem még egy picit nyújtsd meg a keretet, és dani 21700

2 kedvelés

Szia,Gt 4-et is próbáltam talán picit jobb ízben és árban is a dvarwtól.
21700-at pedig csak Dicodest ismerek :grin:

2 kedvelés

Mi baj van a kialakításával ?

Az a beszűkült látásmód​:joy:
DNA-ból cc.90$, vagy yihi…SxMini SL- kb. ugyanez az ársáv a 21700

Na jó :smiling_face:mind van :joy: de az úr 200 körül gondolta,jaaaaa dollár :grin::joy:

Amit kifejezetten szeretek és megmaradt 21700: ZQ Essent (dna75C) meg az Sxmini SL v2
A ZQ cééép( meg nagy), az Sxmini meg piszkosul kézreálló darab. Jó TC-t mind a kettő tud. Danira nem telik, mink csóró népek vagyunk, kérem :smiley:

1 kedvelés

Ez a Zq Essent szimpi​:+1: akarok valami 21700-as masszívabb középkat. modot vadászni még.

4 kedvelés

Igen erről sokat tudunk mesélni :joy:
a v2 már annyira nem tetszett,nameg olvasgattam a csavar melletti törésekről,így letettem róla,nem tc-zek egyéb okokból :smiling_face:de mind jó ! :hugs:

1 kedvelés

Azt mondta komoly, az itt kezdődik. :sweat_smile:

De nekem is vannak,és én komolytalan vagyok :thinking::joy:

Ha nem határtalan költségvetésből próbálsz gazdálkodni (mint itt egyes függők​:rofl::rofl::rofl:), akkor azért ezek a mindennapokban elég élhető alternatívák.
Én se mondom meg az asszonynak, hogy mibe került a szett, amivel melózni szaladgál. Ő elégedett, vidám, tetszik is neki, mindenki boldog.
Ha megtudná, hogy újonan cc.350-400€ az a kis szar így csomagban, akkor:

  1. -sikítva, de óvatosan letenné
    2.- valószínűleg megölne​:rofl:
    A családi béke fontos dolog,kérem!
1 kedvelés

Mintha láttam volna nálad is danit…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A Peva-féle Pipeline S+Tripod2 lett az asszonykáé.
Szép páros, szereti, jó is… a mocskos anyagiakat meg ne bolygassuk, amíg nem tudja,nem fáj neki :grin:

1 kedvelés

Magas szerintem, széles, meg a csavar lefogató megoldás sem a kedvencem.

Abból melyik 21700? Csőmod?

Ezzel nem nagyon nyúlsz mellé:smiley:
Ha belefér a keretbe, mindenképp jó választás

4 kedvelés

Értelek.
Ugyan olyan modon egy 22-es 2 ml mtl kazán,és egy 24-es 6 ml dl :smiling_face:
De ha nem jön be akkor marad egy másik opció :smiling_face::man_shrugging:

3 kedvelés

Mondom nem ismerem ezeknél az árakat! :joy: