Tehát Czeglédi Zoltán kérésére, hogy nehogy már csak nekem legyen itt egy szettem jöhet a cunami új szett kerestetik jeligére

A paraméterek :slight_smile:. Mod: kis kezem van tehát ne legyen 40mm széles, a magasságra nem vagyok háklis, csajos legyen. Tank: mtl, rta és lássam mit csinálok :joy:. Nem szívok dohányos aromát, csak gyümölcsöset és desszertet(ritkán). 18650-es legyen. Ja és a 60w-os héra nálam elfut kb 1,5 napot :slight_smile:

3 kedvelés

Onnan töröltem :slight_smile: Gondoltam szegény adminnak megspórolok egy adag munkát, a posztok szétszedésével :slight_smile: és külön posztba teszem.

1 kedvelés

Jánosnak igaza van,én is vettem pár modot (csak úgy)de nem azokat használom hanem a D-ket,igaz drága de én belevágtam és lehet engem is túlélnek :grin:

1 kedvelés

Akkor te meg vagy elegedve a dani- val.

1 kedvelés

Nekem van egy MOD-om, átalakítóval 18650-es akksival is használható.
Nem annyira kicsi, de azért a nagy modok nem itt kezdődnek.
Ha érdekel és nem sürgős(nem tudom feladni jövő héten), akkor beszélhetünk róla.
https://vaperina.cc/t/lost-vape-thelema-solo/21030

Igen,és úgy hogy nem Tc-zek :smiling_face:német minőség ezzel nem tudok vitatkozni.
Újat vettem mindből ami van,nem lelakott darabok.
Érzésre többet nyújt ízben mint egy pico persze nem lehet egy lapon említeni mert mindkettő jó,de más oldalról.
Ez lehet megint az én elfogultságomnak köszönhető mint a dvarw :joy:

1 kedvelés

kisebbet szeretnék sajnos, szélte hossza akkora mint Uram pico-jának. Nekem már az is nagy.

Tudom,tudom csajosssssssss :rofl:

1 kedvelés

Ílyenem van ez kicsi és jó:

3 kedvelés

alap feltétel :joy: Nőböl lennék vagy mi :rofl:

Esetleg az OXVA Unibox. Hosszútávon nem tudom mennyire bírja.
Nekem volt, szerettem, vannak nőies színek is belőle.
Pioneer IPV D3 volt még nekem, az is kis kompakt, de már régi modell és kifutott.
Meggondolnám a Dicodes Dani Micro-t/Minit is. :grinning:
Persze, ha nem gond, hogy drága. Bár legtöbbeket elriaszt a 250€ környéki árazás.
Én tervezek egyet venni a közeljövőben, fórumon is mindenki szereti.

Ez is 4cm széles van nekem is nem rossz és ólcsó

3 kedvelés

Fehéren van ,ne kérdezd :joy:tetszett​:grinning:
Ennek jó a fényereje, @Szabolcs_Barna - ét néztem,tizesen nem láttam az övét​:flushed:

Ezt már néztem. De valahol azt olvastam nem szép a bőr illesztése a széleknél, Ez igaz?

Van is egy eladó ha jól tudom @peva nál :smiling_face:

Az lehet de ezen egy darab bőr sincs…nem tudom mire gondolsz…

Nincs már le beszéltem…

1 kedvelés

Volt, de aztán visszavontam. Elfér, de ha pont az enyém kell valakinek… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Danibol melyiket ajanlanad. A minit vagy az uj microt. Azzal en is ugy vagyok, hogy minoseg legyen inkabb. Ezert veszek rta- bol is minosegi eredetit.

1 kedvelés