Tanácstalanság

Leszeretném cserélni a nunchaku szettemet egy lost vape thelema basted editons-ra, egy kylin mini v2 tankkal. Szerintetek ez jó választás lehet, vagy esetleg egy dovpo inkább?


18650 akksival 16 watt 2 nap!
Kb 3 hete van meg,kopás még nem jelentkezett és remélem nem is fog! Akkukezelése jó

Mióta megvettem és tettem ki róla fotót más helyre,eddig 6 ember rendelt ilyet! Szerintem jól néz ki!

Nekem nagyon tetszik a mod, egyedül a tankkal vagyok bizonytalan, nagyon tetszik a kylin mini de a dovpo blotto(remélem jól írtam) közt vacilálok

Honnan érdemes rendelni? Meglepném magam vele még az idén

vaporismrol! max 4 nap es nálad

1 kedvelés

Csak emailben tudsz rendelni, ezt jó ha tudod, viszont van utánvét, ami ritka.

Kicsit meglepett hogy csak e-mailben tudok rendelni

Megbízhatóak!!!

Sokszor rendeltem már a Vaporizm-ről, megbízható bolt. Gyors szállítással. :slight_smile: Itt egy kis útmutató.

3 kedvelés

Szia, Én nem raknék egyakksis modra DL tankot, túl hamar lemeríti és szétcseszed az akksit vele.

Én így írtam nekik nagyon egyszerű az egész és segítőkészek.

1 kedvelés

Nincs azzal baj. Ha 30 watt alatt marad vele. :grin:

21700 talán egy kicsit nagyobb játékteret is add, persze ha napi 500 puff az átlag, akkor valóban nem praktikus, ha meg 50-70 watt a cél, akkor meg inkább duál mod.

Én is most rendeltem egy odin 100-at a thc one alá, igaz a dl nekem csak kirándulás.

Köszönöm szépen így gyerekjáték lesz rendelni ennyi segítséggel​:blush:

Úgy csak naponta merül? Én inkább használok kétakksis modot és 48 óránként töltöm az akksipárokat, máris megdupláztam az élettartamát

És? Valaki egy 18650-el mtlben egy napot sem húz ki annyit van a szájában. Ez már csak kényelmi szempont, az akksi túlterhelése az amit kerülni kell, azaz 18650 30 wattig okés, és azért 30 watton is lehet déelezni. Max kell csere akksi. Én is írtozom a börönd méretű dual modoktól, mert még a zsebembe sem fér el.

3 kedvelés

Még nem szerettem meg a nagy modokat, azért nem is nézegetem. Akksit könnyebben veszek, mint egy modot ami tényleg tetszik. Szerintem

De fontos: 60 wattot ne akarj kihajtani belőle, mert azt tényleg nem fogja szeretni. Ésszel meg lehet, max meglátod mennyit bír és majd váltasz, ha kell.

2 kedvelés

Nem is az a célom vele hogy túl hajtsam, és ha nem jön be még mindig ott a váltás lehetősége :wink: