Még mindig nem tudok dönteni a modok közül😉

Tudom,hogy már uncsi vagyok,de 1edül nem tudok és nem is szeretek dönteni​:wink::slightly_smiling_face::hugs::joy:

Ha tudnék venni 2 modot. …1iket pl.most,a másikat,a jöv.hónapba,ha megkapjuk az szja-t.

Az egyik mindenképp a Rose Gold Eleaf istick pico plus lesz.Csak közeli áruházakat néztem.Az elektronikus-cigaretta-n csak 10.950.-Erre menne a Kayfun.

A másik a kérdéses.Kettő 21700-as,a harmadik úgy tudom 18650-es

-Vaporesso Target 100W.Az eliquidonlineshopnál 18 000.-ft.(Szerk:ezt már ki is húztam a listáról)

-Lost Vape Thelema Solo 100W.A Cseheknél 16.000.-ft
25-ig fogad tankokat.Vagy a W-ot vagy a V-ot mutatja.Én azt szeretem,ha mindkettőt látom.A Matt Red tecc.Jól mutatna rajta a fekete V1

-Innokin Coolfire Z80.A Cseheknél 14.700.-ft.Magyarra fordítva azt írja,hogy "felé"Gondolom az azt jelenti,hogy most nincs raktáron.27-ig fogad tankokat.Lehet nagyon bután nézne ki rajta egy 23-as tank.Ez mutatja 1xrre a W-ot és a V-ot is.Ez mivel kerekítettebb,kinézetre jobban tecc.De igazán csak a fehér tecc.Azon meg elég kontrasztosan mutatna a fekete V4-es tank.

Úgy gondoltam,hogy amit kaptam ajándékba Pico-t,arra visszatenném a Kree-t.

A Yihi-n maradna a Spica,mert elég magas tank,nem nagyon tudom máson elképzelni és sztem elég jól mutat a Yihi-n.

Van még ugye az Ijoy modom.Azon lenne a Berserker V1 és akkor az EX.V4 alá kéne a második mod.

A V4 fekete 23-as.

5 kedvelés

Egyetértek veled :yawning_face: :slight_smile:

5 kedvelés

Kéz csókolom Beatrix !
Mutatok valamit !
https://www.cigabuy.com/authentic-asmodus-minikin-3-200w-touch-screen-box-mod--black-p-15494.html?dp=A0101
https://www.cigabuy.com/authentic-asmodus-colossal-80w-box-mod-peal-white-p-22082.html?dp=T0104
Nagyon meggyőző az ár !
Még Eu raktárból is ! 55 dodos készülékek !

9 kedvelés

Szia! 21700-as akksid van ? Fogadja a töltőd? Ilyenek is szóba jöhetnek a későbbi kellemetlenségek elkerülése végett​:smiling_face:Coolfire Z80 black​:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

És a Dvarw 16 alá mi lesz?? :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez a Minikin 3 nekem nagyon furi.Nem tudom kinézni,hogy oldalt van-e a kijelző,gomb…stb.vagy elől​:thinking:És 1 akkust szeretnék,de köszönöm :slightly_smiling_face:

És mind a 2 Asmoduson olyan pici az 510?Főleg a Minikrinen.

1 kedvelés

Asmodus colossal :smiling_face:egy gomb van rajta,egy db 18650 el műkszik és nagyon jól teszi a dolgát annyi pénzért

5 kedvelés

A colossal az egy akkus a fehér ! :blush:

4 kedvelés

Természetesen van​:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:
Az Ijoy is 21700-as​:wink:
És univerzális töltőm van​:wink:

2 kedvelés

ém biztos veszek ha nem fogy el addigra a cigabuyon​:sweat_smile::joy:úgy hogy hadjatok nekem is​:blush:

5 kedvelés

És igen jól bánik az akkuval ! :wink: :innocent:

4 kedvelés

Beatrix há vegyé má valamit :joy::joy::joy::joy:

7 kedvelés

húzza az agyunkat csak szerintem​:sweat_smile::joy::grin:

3 kedvelés

@Ivett vagy valaki írta,hogy nehogy vegyek egy ilyet​:slightly_smiling_face:
Arra már nem emlékszem,hogy miért ne​:see_no_evil:
Fent volt az eredeti hosszabb listámon.:slightly_smiling_face:
Mondjuk én Pro-t akartam…nem is figyeltem neked Pro van-e​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ajánlanál valamit alá? :joy::joy::joy::joy::joy:Mármint kicsi modot ugye amin jól nézne ki​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Nekem holnap érkezik az a colossal ami ide fel volt rakva ! :blush: :yum:

4 kedvelés

Ááá…ennyire figyeled,milyen képeket teszek fel​:cry:

4 kedvelés

Tudok párat csak nem biztos,hogy cíp :rofl:

6 kedvelés

Ez nem Cíp :slightly_smiling_face: Szerintem venni kéne alá mást… :thinking:

5 kedvelés

Én írtam, hogy nekem nem akarta meghajtani a tankot, gyenge nagyon a 18650-el! Inkább porlasztosoknak való.

4 kedvelés