Tc-mód bénázgatás :d

Pedig melóhelyen bent is tudom szívni gép előtt, szóval azért nem is keveset. De 9-től 17 óráig kitart kb. Persze mindig van nálam pót akksi :smiley:

Ezt videót néztem, oda állítottam lényegtől induljon. serial meg paralell az akksiknál :smiley: Ha igaza van akkor én akksim 3.7 v szóval 7.4 V / ellenállás ami nekem most 0.26 kijön , hogy 28.46 A de az akksim az 30000 mAh éppen hogy nem lépem túl. Csávó magyarázza nem biztonságos csak ha 0.4 ohm-okkal használjuk. Vagy nem tudom. Fizika órák már rég voltak :smiley: Sosem tudnám így levezetni ahogy te :smiley:

Az ellenállás legnagyobb lényege éppen az, hogy ne legyen rövidzár a rendszeredben, mert az komoly károkat okozna az akksiban is, de akár a készüléked áramkörében is. Rendszerint a modok ez ellen védettek. Az nekem gyanús, hogy a modod jól méri-e az ellenállást. Javaslom, kontrolláld egy multiméterrel. Ha teljesítmény (w) módban használod, nem kell foglalkoznod az ellenállással és annak változásával sem, mert a gyakorlatban semmi jelentősége nem lesz. Ha pedig kialakulna a rövidzár, a készülék automatikusan kikapcsol, vagy hibát jelez és nem enged feszültséget a tekercsre, így az akksid sem mehet tönkre.

3 kedvelés

Ja igen az akksid 3000 mAh-s, azt nem tudod túllépni, mert ez azt jelenti, hogy akkora kapacitása van, hogy 1 órán keresztül 3 A áramot vehetsz ki belőle, utána lemerült. Értelemszerű, hogy kivehetsz te ebből 30 A áramot is, csak az arányosan kevesebb, vagyis 0,1 órán át lesz képes produkálni. Sőt kijöhet ebből 300A is 0,01 óra alatt, de akkor már a kezedben fog kigyulladni az egész cuccos.

3 kedvelés

Köszönöm válaszod :slight_smile: