Tc-mód bénázgatás :d

Jó, mondjuk a 0,25 már nem nyeklik. De pl. a 0,16-ost vattázni művészet. :smile:

Azért a 0.16- hoz kell bizonyos fokú perverzió… :sweat_smile:
29ga (0.286mm) alá nem megyek, mert szar vele dolgozni​:grin::grin::grin:

Hát ja. :drooling_face: De viszont van egy bazi jó tulajdonsága. Elég szűkben tolom az mtl-t. 1.0 airpin és 1.0 airflow. Mivel ilyen vékony a huzal, eszméletlen gyorsan melegszik és ugyanúgy hül. Szóval remek vele akár láncban is az mtl. Nem forrósodik a kazi. :wink:

Attól én behorpadok. 1.2. :smiley:

Egy napot persze simán :slight_smile: miért?

Köszönöm a tippet !! :slight_smile:

Nekem ez az egész gyanús. Először is nem tartom valószínűnek, hogy te a modon tudod állítani az ellenállást, mert ez elsősorban a fűtőszáltól függő érték. Valószínű, hogy amikor állítod, az a rendszer logikájában valami mást jelent és nem a fűtőszál ellenállását. Az algoritmusban ezért valami zavar támad és ezért nem jön a gőz. Javaslom, inkább használd a teljesítmény üzemmódot. Ehhez a mod felismeri az ellenállást (ami majdnem tök mindegy, mekkora) és annyi feszültséget és áramot ad hozzá, hogy azt elérje.

1 kedvelés

Ezért kérdeztem akkor te sokat nem használod. :no_good_man:

Egyszerű a képlet. P=U x I [w] Ha 60w a P, akkor nézzük meg, mire elég a 2x 3000 mAh akksi. Teljes lemerülésig ez 6 Ah. Ha a feszültség 3,7 V, akkor a fenti képletből az áram, vagyis I = 60/3,7 = 16,22 A Ez így összesen 16,22/6 = 2,7 óra. Valójában ennél sokkal kevesebb, mert különben kukába menne az akksi. Összegezve tehát elvileg összesen 2,7 órát lehetne nyomni a Fire gombot. Egy slukk 3 sec, vagyis 1 perc 20 slukk. 2,7 óra az 2,7x60 perc, így az 2,7x60 x 20 = 3240 slukk. Ezt persze a gyakorlatban még 17 watton sem bírja a két akksi, csak talán 1000 slukkig, vagy addig se. Ez azt jelenti, hogy van egy 1/3-os korrekciós tényező, ami máris azt jelentené, hogy a háromszoros teljesítménnyel max. kb. 330 slukk jöhet össze naponta, vagy az akksik feltöltéséig.

1 kedvelés

Fantasztikusan összegezted :smiling_face:csak ámulok és bámulok :grin:
De én ezt úgy számolnám ki,ha lemerül az akkum,kicserélem :crazy_face:

2 kedvelés

Szépen le vezetted de… :no_good_man: én kb 1600+ slukkot nyomok egy nap 2db 21700at vagy 4-5 18650-et meritek le…300 az nekem nem sok…Vagy mit is akartál ezzel?

1 kedvelés

Én is úgy szoktam. Csak most egy kicsit átmentem nektek tantóbácsiba, hátha jó lesz még a levezetés valamikor valamire. Lehet, hogy közületek lesz majd valaki a világ legjobb rta fejlesztője. Én meg elősegítem.

1 kedvelés

Alátámasztottam az állításod, mely szerint 60 watton tutira nem sokat pöfékel egy akku ellátmánnyal.

Van baj nálad is… :joy:…(persze nálunk is)

Sose tagadtam. Különben nem is lehetnék itt :smiley:

Most mi van? Kellőképpen kipihentem magam az egy nappal megtoldott hétvégén.

csókos vagy…én sódert hordtam így ki vagyok …pihenve…

Én a halogató harc híve vagyok. Idegesítene is a gondolat, akkorát fogok szívni az elmaradt dolgaimmal, mint a kamcsatkai torkosborz. De egyelőre még szisztematikusan elhajtom magamtól a gondolatot, nem szeretek stresszben élni. De azért új fedést kapott a lebontott cserépkályha az udvarban, macsétával kivagdostam vagy 100 újonnan kihajtott ecetfát, megnéztem a balatonfelidéki erdőség egy részét, nyárson sütöttem szalonnát és találtam 1 gombát, amit hazafelé jövet nyersen meg is ettem. Este pedig új felismerést tettem, mert megláttam az udvar felett átsuhanó uhu baglyot, amiről nem is tudtam. Mostmár sejtem, hová tűnt el a macska, ami szokásától eltérően nem jött a napokban.

Biztos UhU volt nem a gomba? :smile:

2 kedvelés

Baszki, erre nem is gondoltam. Pedig eszembe juthatott volna, hogy talán turul, mert villogó aranyszínű csíkot húzott maga után, közben pedig folyamatosan fingott. :smile: