3 hét, minden kezdet

Szép jó reggelt mindenkinek.
Örömmel jelenthetem, szombaton múlt 3 hete, hogy egy felhőt sem eregettem. Azért is tűntem el erre az időre, nem akartam esetleges kísértésnek kitenni magam, ami valljuk be ezen az oldalon érthető! Maradok még többé-kevésbé aktív tag, ha nem bánjátok, azonban inkább a megfigyelő ( Big Brother ) szerepkörbe helyezném magam. :blush::grin:
Ui: amúgy nem kicsit hiányzott az itteni “agymenés”! :face_with_hand_over_mouth::heart_eyes:

2 kedvelés

Nincs gebasz ugye ?

3 kedvelés

Szerencsére nincsen semmi probléma. Relatív könnyedén sikerült letenni eddig a felhőket, az elmúlt 1-2 hónapban már mentes levest szívtam, így nem támadt meg a kis nikotin ördög. :blush:

1 kedvelés

Gratulálunk a sikeredhez. :hugs:

8 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm, igyekszem. :blush:

1 kedvelés

Gratulálok! Számomra egy olyan követendő példa lettél, amiben nem vagyok biztos,hogy el fogom vagy egyáltalán el akarom érni, pedig neked van igazad! Azért remélem az eddigi tapasztalataiddal része maradsz az oldalnak.

5 kedvelés

Gratulálok​:+1: attól gyere röhögni…meghát cuccokat ugyanúgy vehetsz :grin:

2 kedvelés

Max elajándékozza nekünk. :joy::joy::joy::joy::joy:

Lassan aktuális lenne : Az oldalt leszokás miatt elhagyó tagoktól ajándékot átveszek , című posztomat megírni.:joy::joy::joy::joy:

Váltságdíj :joy:

/A Vaperina olyan, mint a “még nem szexeltem kecskével” csoport… Nem éri meg leiratkozni :roll_eyes:/

Kedves EX! vaper! Mivel életedből innentől kezdve kizártál minket,az együtt töltött kellemes időre való tekintettel,és a részünkről való sértődés elkerülése végett, mert ugye mi erre a viselkedésre nem adtunk okot, felajánljuk megbocsátásunkat és megértésünket, a számodra már értéktelen ,polcaidon álló kihasználatlan dolgaidért cserébe.
Valami ilyesmi megfogalmazásra gondoltam. :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Ezen visítok!!! Ez nagyon jó! Nekem ritkán folyik a könnyem a röhögéstől,de ez betalált!

1 kedvelés

Majd meglátom mit tehetek az ügy érdekében. :wink:

@Zoli76 nem merem megkérdezni, hogy honnan is tudsz arról a csoportól!? :grimacing:

1 kedvelés

Egy szomszéd haverom munkatársának a szobalányának az apósa látott egyszer valakit, persze igen távolról, aki kilépett…
Átkozottul veszélyes volt. :grin:

On: szeretnék ide eljutni amúgy. De annak is örülök, ha stabilan vaper maradok :+1: mert jó.

1 kedvelés

A jó öreg bálnavadász Yoda szavaival élve: Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! :blush:
Most még nagy a szám, habár bízom az eltelt 3 hét és önnönmagam erejében. :grin:

Hát igen​:+1: aztán ha mégis “rádjön” az elsöprő kívánás, vapelni bocsanatosabb bűn. Hagyj meg valamennyi nyugi-tarcsi czuccot.

Igen igen, lesz egy “szükség esetén betörni” set a szekrény mélyén, nehogy baj legyen. Mondjuk nem érzem jelenleg, hogy bármiféle nehézség / probléma lenne ezügyben.